Пишу вірші, дорого• 22 сентября 2024
ЖД станція Святошин знаходиться біля метро?
Всім привіт, прошу підказати, чи ЗД станція Святошин знаходиться біль входу в метро? Просто поїзд прибуває пізно і думаю чи встигну в метро Вокзальна зайти, а на Святошино він раніше прибуває
100%• 22 сентября 2024
Платформа, на которую прибывают электрички с пригорода, находится в 20 метров от входа в подземный переход ведущий к метро. По переходу до входа в станцию идти минуты три.
Пишу вірші, дорого
• 22 сентября 2024
Ответ для100%
Во сколько прибывает электричка на станцию Святошино?
По карті 500м якраз, а Вас бачу прямо штормить…
Пишу вірші, дорого
• 22 сентября 2024
Ответ для100%
22:10
100%• 22 сентября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
22:10
Останній поїзд метро в сторону центу з Святошин відходить в 22:35.
Пишу вірші, дорого
• 22 сентября 2024
Ответ для100%
Дякую
Ёшки_Матрёшки• 22 сентября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Там 2 входа, біля жд колій рядом є вхід. Але якщо ваш потяг запізниться, можете не встигнути теж. Закриття входу 22-30. Вам потрібно буде все швидко робити.