Мрію про космос• 23 сентября 2024
Что такого в наушниках Apple?
Я купила на алике и они отлично работают ,а что такого в тех?
Майская киска• 23 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Это не машина поверьте ))) сам телефон да айфон мне нравится но наушник епл не самый профессиональный поверьте )))
Мерседес - це не для професійного спорту. Повірте
Телефон теж підробка і теж все чудово працює?
Голубец• 23 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Маркетинг гарно працює, по якості це повний шлак, вони найгірші в своїй ціновій категорії, так само як і айфон - в своїй ціновій категорії це один з найгірших смартфонів
Автор наушники да, но айфон телефон мне больше Самсунга понравился)
Голубец• 23 сентября 2024
Ответ дляМальчижка
Користувалась прошками . Захотіла великі максі , поїхала в магазин послухала звук і омайгад ! Ціна ~ 20 тис і взагалі ні про що . Мені порекомендували інші спробувати .В результаті , взяла Sony , звук просто вау . Питаю : чому за таку ціну такий звук в епл ? Бренд !!!
Я меломан , в стерео звук для мене важливо дуже .
Вот вы правы если проф звук это не епл, но телефон епл конечно по звуку мне больше нравится чем Самсунг даже еска
Прагматик флегма• 23 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Я не автор, а окрім самсунга є ще й інші марки, хоча s24 ultra значно краще 15 pro max
Голубец• 23 сентября 2024
Ответ дляМайская киска
Вы музыкант в состоянии отличать такие мелочи по звуку? если так пишите Мерседес и наушники не сравнивают, а Сони например попробуйте если сможете отличить хорошо, а телефон я в Париже купила там наверное все подделка и гарантия на три года по всему Евросоюзу это наверное у меня г…
Голубец• 23 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
С 24 как сказать по вашим приоритетам, я была любителем Самсунга , но в Париже мой Самсунг подвел и я купила айфон вначале день плевалась , домой прилетела Самсунг закинула
Забобонний фрукт• 23 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Beats, JBL, Sony, Сенхайзер, в мене сенхайзер, чоловіка Соні, по звучанню вони краще, але і дорожче значно
В мене є JBL і Соні закриті, якість звуку в них гірша,
Прагматик флегма• 23 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Я не любитель самсунга, але убога камера та батарея топового айфону мене розчарувала дуже сильно
Забобонний фрукт• 23 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Дорожче 1000
Та навіщо ж такі дорогі купували якщо з Аліка не гірші?
Прагматик флегма• 23 сентября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
На Аліку вони приблизно так і коштують, з розмитненням буде ще дорожче
Забобонний фрукт• 23 сентября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Тема ж не про це, а те що на Аліку наушники за 20 ує грають як Єпл, і трохи гірше за ваші Соні
Майская киска• 23 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Так ви ж не відрізняєте. Звідки знаєте що і як там у вас
Первоклашка Я• 23 сентября 2024
Ответ дляМайская киска
Що саме ви хочете почути?
-Навушники працюють з Сірі
-Навушники відповідають або відхиляють дзвінок за кивком голови
-навушники автоматично вимикають відео/музику, коли ви витягуєте навушник з вуха
- швидко перемикаються між всіма вашими гаджетами
- персоналізоване просторове аудіо
- режим прозорості
- навушники відображаються в локаторі
- ви можете знайти навушник-и або кейс по звуку
- безпровідна зарядка
- 6 годин без підзарядки в кейсі
- IPX46
-Навушники працюють з Сірі
- персоналізоване просторове аудіо
- режим прозорості
- навушники відображаються в локаторі
- безпровідна зарядка
- 6 годин без підзарядки в кейсі
- IPX46
Афігєть…
В мене є, а я половини не знала
Первоклашка Я• 23 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
В мене за 300 грн з Алі, там можга доторкнутись до нбого і це приймає, чи завершує дзвінок, все інше, крім сірі присутнє. Я не цінитель, користуюсь пару раз на місяць. Бо зазвичай музику в авто слухаю. Тоиу мені і тих з головою.
Я взагалі не знаю як ктристуватися сірі..
Айфон з 5 по 13. 10 років майже з айфонами.