ЛолитаНеРазлита• Изменено 24 сентября 2024

Сериалы из жизни. Например, мой.

Шлялся с любовницей, почти 14 лет. Говорил, просто знакомая , родственница его друга. Иногда по работе пересекались. В итоге, я остаюсь с 2 детьми, младшему ребёнку 2 года. Развелась, нагло вранье даже перестал скрывать. Он забирает с ней имущество, так как оформил на родню. Рожает ребёнка, как сказал, нового. Те ему 2 не надо уже. Дети уже выросли, большинство, на выезд за границу не давал разрешения, мстил мне.
У Вас тоже есть истории, похожие. Кстати, жил на соседней улице, детей вообще не видел, не интересно было, как они.
Дівка в намисті• 24 сентября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Хамство ваш коньок? Ви розмножуєтесь. Не розписуйтесь за інших
Та це життя і правда. Ви ж знали, що він гуляє але думали дитиною закрити ці дирки у вашому шлюбі. Думали, що дитина його зупинить. Ви ж спецвально для того і вагітніли

Дівка в намисті• 24 сентября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Трохи вчить. З сумом розумію, що ідеальних людей не буває
Ви вже своє відстраждали, діти підросли ви ні від кого не залежите, полюбіть вже себе, крила свої розпраате!
автор ЛолитаНеРазлита • 24 сентября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Не того. Підсвідомо розраховувала, якщо щось, на себе. Так воно і вийшло. Але нічого.
Ответ дляДівка в намисті
Дякую Вам за підтримку
Дівка в намисті• 24 сентября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Егоїстично
Дівка в намисті• 24 сентября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Дякую Вам за підтримку
Життя є і після 45, ви вистояли, а це головне. Не зламались, не збухались, ваші діти з вами, живіть у моменті щастя
Ответ дляДівка в намисті
Дякую

Дуб береза• 24 сентября 2024
Ответ дляFashion_besties
А как забрал если оно совместное?
Вы сами отдали
Оформил на родственников. . Ягодицами читают люди
Місячне Сяйво• 24 сентября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Платится кредит, жили поэтому скромно, бедно. Да, протупила. Оформил на близких, из его родни. Теперь у разб.корыта
Ну а кто вам виноват в вашей глупости и инфантильности?
Нечего теперь плакаться.
Мудака выбрали, о будущем своем и детей не подумали - реально оценивайте свои ошибки.
А ваш мудак за свои ’ подвиги’ расплатится сам.
Но всегда!!! в танце участвуют двое!!!
Напланетянка• 24 сентября 2024
Ответ дляГоловний кошак
І що не зустріли більш достойного..

В мене були серії мого серіалу більш неприємні, але я з часом вдруге вийшла за аж і збудувала такі відносини як хотіла саме я. Кажуть пощастило, а для мене це робота над стосунками в першу чергу
Як зрозуміли що він вас підходить? Я теж хочу норм відносини, я вже майже опустила руки😭😭😭
Кусачая Я• 24 сентября 2024
Моя історія. Зустрілися в колі друзів, закохалися, одружилися. Він час від часу падав в якусь ’депресію’ і творив дивні речі. Народили дитину. Дитині рік і він вирішив після 6 років разом що він не готовий. Пішов до іншої. Навіть не згадав за дитину. П´ять років страждала. Потім зустріла другого. Оженилися, народили дитину. Став погано ставитися до старшої. Сварки. Прессинг. Аб´юз. Пішла коли меншій дитині був рік. Батько спілкувався з малим, намагався мене принижувати і контролювати маніпулюючи сином. Був посланий. Розставила кордони. Вони йому не сподобалися. Забрав одного разу сина і не повернув мені. Сфабрикував проти мене кримінальну справу за побиття і тортури над малолітнім. Щось таке. Точно не пам´ятаю. Адвокати, слідчі, допити. Доказів немає, дитину ЖОДНОГО разу в житті не вдарила. Разом з друзями вислідили його і викрали мого сина в нього з-під носа. Перегони по місту, хованки, щастя. Обоє зі мною. Сиджу, плачу і дзвоню подрузі кажу що ж тепер робити??? В садок не віддасиш, на роботу не підеш. І на наступний день все закривають у зв´язку з ковідом. Так ми і провели ту щасливу весну. Потім суди, адвокати, експертизи, психологи. В кінці через три роки мирова на моїх умовах і відносний мир з батьком сина (вже заочно розвели). Він зрозумів хто сильніший. Весь час с сином спілкувався. Обіцяв не викрадати більше. Брав скільки хотів. Знав що якщо що - зі мною краще не тягатися. А потім війна, виїзд зі сходу, пошуки житла на заході України і виїзд з дітьми за кордон. Нажаль через пару місяців після розлучення другий чоловік потрапив на війну і за півроку загинув. Зараз третій поки ще не чоловік, але вже мітить туди. Придивляюся і думаю може й не варто. Не вмію я будувати стосунки. Найцікавіше що я нікого не шукала ніколи. Прекрасно живу сама. А вони десь знаходяться.
Навіть не знаю чого очікувати в наступній серії.