ХвилювАллочка• 24 сентября 2024

Чи можна вважати побутові справи фізичною активністю?

Наприклад, коли тягнеш важкі торби з магазина, і тобі треба йти десь кілометра півтора? Чи коли в секонді в завоз перелапачуєш всі стійки, а потім носишся з важкезною купою речей? Це можна зарахувати у ту фізичну активність, яку рекомендують лікарі? Окрім того ще ходжу пішки від 5000 до 10000 кроків (завжди по різному виходить)
Результат:
вже голосів: 54
32 (59.26%) Так, це спортік
20 (37.04%) Звісно, ні
2 (3.7%) Свій варіант
ok1904• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
У вас є час, у мене нема. Ви в білому пальто лише в порівнянні зі мною. А хтось кожен день по 40 тисяч наярює. І ваші 12,5 тисяч кроків взагалі ні про що порівняно із ними
Було б бажання, час знайти.

Про відсутність часу, років 4 назад я кинула палити. Раніше не виходило. І тут мені треба був час на роботі, для 15хвилинного комплексу вправ для шийного відділу, а я мала дві перерви по 15 хвилин і обідня перерва 45 хвилин, робота сидяча. І я почала думати, де взяти час на вправи, і тут ...15хаилиннв мої перекури я вимушена була замінити на комплекс вправ.

автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляok1904
Було б бажання, час знайти.

Ну бачте, ви знайшли час, обмінявши шкідливу звичку на корисну. Я не маю шкідливих звичок. Найшкідливіша з усіх по ходу - поспати.
ЛеньГуглить_правда• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Я про своє і кажу. Я просила оцінювати моє життя? Я запитала чи дорівнює такі навантаження фізичній активності. Вашу думку з приводу якості мого життя я не питала.
Та не равно. Тащить надо дальше и дольше, и чтобы это ложилось на дефицит калорий при сбалансированном питании) . Как вы там живете - никого не волнует. Это не про фитнес вообще, а про однообразные нездоровые нагрузки.
Тримаю свічку• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Так, кожен день. Або вода, або продукти. Все зїдаєттся і випивається.
По 6 л воды за день? Сколько же у вас домочадцев?
автор ХвилювАллочка • 24 сентября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Троє.
Тримаю свічку• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
А я вам и написала, что 12 тыс это не о чем. Это ежедневно сходить на работу и вернуться. Ваши 5 это тем более ни о чем, хоть с сумками, хоть с бутылями.
Тримаю свічку• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Троє.
И вы каждый день прете домой 6 л воды?

Гірчинка• 24 сентября 2024
Ответ дляТримаю свічку
И вы каждый день прете домой 6 л воды?
Я сама і щодня несу додому 3 літри. На каву, чай + попити)
ok1904• 24 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Людині достатньо 6 годин сну, не 8м.
Штора с кисточкой• 24 сентября 2024
У меня был одноклассник. Очень полный.
Жаловался, что похудеть не может, хотя работает в своих теплицах так, что футболку выжимает постоянно.
Умер. Инфаркт в 42 года.
Н