Этожзвяздаяегообожаю• 24 сентября 2024
Допоможіть обрати ліжко))
Дівчата дуже потрібно порада і допомога шукаю собі ліжко і дуже хотіла з м´яким ізголів´ям, але чоловік любить валятись впираючись головою в бильце( боюсь, що швидко забрудниться, як ви за ними доглядаєте? І може, хтось порадить своє зручне і гарне ліжко. Дякую ❤️
Птица секретарь• 24 сентября 2024
Якщо чоловік прийматиме душ щодня і чистий одяг то не забрудниться. Нехай порадять тканину для оббивки легку у догляді
Скажений гудзик• 24 сентября 2024
Не пораджу, але так, від голови буде бруднитися. В нас не високе дерев´яне, так підкладає подушку, і все рівно, на стіні пляма з´являється, підфарбовуємо раз в рік
Забула що?• 24 сентября 2024
Ні, воно не брудниться, виглядає прекрасно, просто періодично пилососом проходжуся
Анонимус Я• 24 сентября 2024
Я по этим же причинам не покупаю
Нет сил гонять мужа.
Любитель без майки дома ходить
А голова,,, вот у меня не всегда есть желания голову мыть ежедневно, бывает просто устаю и откладываю на утро, а в кровати люблю облокачиваться
Нет сил гонять мужа.
Любитель без майки дома ходить
Этожзвяздаяегообожаю
• 24 сентября 2024
Ответ дляПтица секретарь
Більшістю чоловіків жирне волосся навіть якщо він ввечері помив голову вранці вона вже знов жирна ((
Этожзвяздаяегообожаю
• 24 сентября 2024
Ответ дляparele
У нас проблему загрязнения решил второй комплект подушек и пылесос.
Автор, какие-то пожелания есть? Бюджет?
Мне очень нравится наша кровать - дубовая, со встроенными прикроватными тумбами, но она без ящиков для белья. Специально искали такую, под которую робот заедет.
Автор, какие-то пожелания есть? Бюджет?
А покажуть будь ласка?)
Вбигудях• 24 сентября 2024
Я купляла минулого року два таких , собі і сину. В сина зріст 180см. То задоволений.Була знижка в епіцентрі. В мене спальні маленькі, потрібні місця для зберігання, брала ширину 100см. В них є до 200см. Мені зручні, м´які. Фабрика Progress модель Джип. За рік , звичайно , нічого з ними не сталось , як нові. Газ ліфти добротні , відкривається легко однією рукою, ніякого хімозного запаху від ліжка , пахне деревиною.Єдиний мінус , під ліжком не помиєш підлогу , ніжки занизькі.
Купи слона• 24 сентября 2024
Я очень хочу кровать фирмы Blest. В новую квартиру обязательно куплю.