Біток чи ефір?• 25 сентября 2024
Ви б брали кредит на авто при зп 20 тис
Вже немає сил добиратись скрізь на транспорті,хочу авто,а грошей нема((думаю псіхануть в кредит купить,а потім вигрібатись якось…варто чи ні?
Для драки• 25 сентября 2024
Ответ дляТанцепесенная
Це бу
Хто бу в кредит дасть?
Автоплощадки продают в лизинг
Не любовница• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Так я так і думаю взяти за 1500,кредит мається на увазі у банку…набридло,що немає елементарних умов,думаю щось змінити,але ж як вирватись?шукаю відповіді,а їх нема((
Автор, а Вы считали цену топлива, парковки, то +выплата кредита? Страховка? А если без опыта вождения, то и КАСКО? Соберите деньги, и покупайте авто. А так, это как свадьба в кредит😆
ДваДваВісім• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
А права у вас есть? Начнем с этого
Дідова баба• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Б.у купити,звісно не нову
А на бу кредит дают? И еще, бензин тоже денег стоит + обслуживание авто.
Біток чи ефір?
• 25 сентября 2024
Дякую дівчат,дійсно,не викручусь потім ніяк…треба думати як підвищити свій дохід!
Біток чи ефір?
• 25 сентября 2024
Ответ дляДваДваВісім
А права у вас есть? Начнем с этого
Есть)
ДваДваВісім• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
И сделать заначку. Потом уже про зоповожку подумаете. Сейчас для вас это ярмо
Біток чи ефір?
• 25 сентября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Для драки• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
В месяц откладывай по 100$ и грубо говоря через год - полтора будет вам авто.
Вляпываться в кредит с такой зп это срака полная
ЯяяКакаджамбо• 25 сентября 2024
Краще псіхануть і знайти іншу роботу)
Рахуйте : перший внесок, страховка каско, витрати на оформлення кредиту, це зразу і нормальна сума.
Ще зимову резину, бо скоро перевзуватися.
Щомісяця кредит і бензин майже по 60 грн.
Раз на рік ТО та новий договір каско, поки авто в кредиті, за умови, що все справне і без дтп.
Матиматика складаєця з 20 тис зп? Навряд.
Біток чи ефір?
• 25 сентября 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Краще псіхануть і знайти іншу роботу)
Дякую
Вишнёвая Леди• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Я в розгубленості…як взагалі жити…наче і працюєш блін з 18 років і ніяк нічого заробити не можеш(((
Автор, купить машину МАЛО!
1 ее надо заправлять
2 на нее расход дополнительный
Начните с такси.. Вам по карману такси? покатайтесь, подумайте. Дорого? Так может и машина с ее расходами дорого и можно просто через раз брать такси?
1 ее надо заправлять
2 на нее расход дополнительный
БеллаДонна• 25 сентября 2024
Вы вообще смотрели условия? Первый взнос, ежемесячно взнос + проценты + каско тоже очень не мало. Вариант брать кредит на карту и брать ланос какой-то бу. А именно авто из салона вообще никак не хватит на такую зп.
Бавовнятко• 25 сентября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я утримую авто з зарплатою в 30 тисяч
У автора на третину менша зп, це суттєво.
ЗавЛабСнаб• 25 сентября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Ви не платите за него ещё и кредит, правильно? И 30 тыс - это намного больше, чем 20 в контексте этой темы.
А ещё автор планирует купить ведро за 1500.... то есть ремонт будет практически нон-стоп(
Нн плачу. Но не считаю, себя нищебродом ,чтоб не ездить на авто. И масло меняю раз в год и как и прохожу то. А почитать комментарии в этой теме, то просто караул как выжить,если у тебя меньше 100 тисяч. Да, тысячи людей возят себя на зарплату как у автора или у меня
Научительница• 25 сентября 2024
А есть еще обязательства? Дети?
Если нет, то взяла бы. Для меня это была бы доп мотивация
Дякую_аж_підскакую• 25 сентября 2024
Ответ дляКредитная
Це весь дохід?
Тоді дивує навіть те, що ви про це замислюєтеся. У мене авто без поломок, а просто поточні витрати - мийка, заправка, поміняти масло, заправити кондиціонер... тисяч у 5 обходиться щомісячно. А вам ще й кредит і відсотки по ньому платити.
Ну може у вас чоловік оплачує усі сімейні витрати чи кілька квартир здаєте.. тоді звичайно інша історія.
Що у вас за корч? Масло міняється від пробігу. Кондиціонер не заправляється ніколи якщо немає витоку .
ВсеПроВсехЗнаю• 25 сентября 2024
Можете взяти найдешевший хюндай, будете 5 років по 12 тис платити кожного місяця. 3000 на бензин і обслуговуванння, 5000 на життя? Авторе, ви дійсно хочете придбати авто, щоб на роботу їздити? Купівля авто при ваших доходах має зиск лише тоді, коли ви ньому зможете заробляти і це суттєво підвищить ваші доходи. А жити задля обслуговування авто, така собі затія
StrawberrySunset• 25 сентября 2024
Ее еще заправлять надо. Половина вашей з/п будет уходить на бензин
Тримаю свічку• 25 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Авто может стоить даже $3к, вы не знали? Есть разный бюджет.
А хто вам на нього дасть кредит?
Ну в кредити дають під 45% річних.
Воздух в банке• 25 сентября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А при чем тут нищебродом? У автора просто бюджета не хватит (ее, не вашего) на то, что она запланировала.
Кредитная• 25 сентября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так я і не стверджую, що постійно усе це роблю, але то одне, то інше, то третє.. в результаті якісь додаткові витрати майже щомісяця є, я навела приклади що за поточний рік робила.
Большой секретик• 25 сентября 2024
З зп в 20 у вас варіант лише прийняти в подарунок бюджетне авто, бажано з салону.
Тримаю свічку• 25 сентября 2024
Ответ дляДля драки
Автоплощадки продают в лизинг
Ви ціни авто бачили на таких майданчиках?
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так авто,треба заправляти,а якщо зламається,де авто візьме гроші на ремонт.Якщо на все 20 тисяч гривень, якщо ще є чоловік який покриє розсходити,то це зовсім інший варіант
Большой секретик• 25 сентября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Щоб з 20 зп їздити на хорошому авто то потрібно вправно економити на всьому. А корча купити, і крутити самому, і виїзжати раз в тиждень, то можна і з зп 10 тис.
Приму в дар• 25 сентября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Автор, купить машину МАЛО!
1 ее надо заправлять
2 на нее расход дополнительный
1 ее надо заправлять
2 на нее расход дополнительный
да. такси итого дешевле)
ЗавЛабСнаб• 25 сентября 2024
Ответ дляnata.ant
У моего чоловіка зарплата як в мене, у нас 2 авто у родині. Кондиціонер заправляли 1 раз за останні 3 роки, шини щороку не купляються. 2 рази в рік на шиномонтажі їх поміняти-не памятаю ціну. Раз в рік ТО проходимо, раз в рік страховку купити. Мойка машини своїми руками хай 100 грн. Написали тут пугалки з обслуговування.
Маруська Му• 25 сентября 2024
Ви явно щось не договорюєте. Якби ви жили на одну з.п. в 20 000 вам би в голову не прийшло думати про авто і кредит. Гарантую.
Маруська Му• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
О, це вже правильне русло думок. Щасти вам. Я вірю у вас все вийде. В жінки з таким підходом не може не вийти!