Біток чи ефір?• 25 сентября 2024

Ви б брали кредит на авто при зп 20 тис

Вже немає сил добиратись скрізь на транспорті,хочу авто,а грошей нема((думаю псіхануть в кредит купить,а потім вигрібатись якось…варто чи ні?
Танцепесенная• 25 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Авто может стоить даже $3к, вы не знали? Есть разный бюджет.
Це бу
Хто бу в кредит дасть?

ТигрЛьвович• 25 сентября 2024
Ответ дляБавовнятко
Навіть якщо вам подарують безкоштовно авто, з такою зп ви не зможете його утримувати.
Зможе, звісно.
Завтра не пью• 25 сентября 2024
А кто вам даст при такой зарплате?
Для драки• 25 сентября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Ну здесь вы не правы, я начинала с Матиза копейки и заправка и обслуживание за 4 года не ламался ездила я много и в Кишинев туда сюда)))
Матиз жрет теже 10 литров как любой полноценный седан
автор Біток чи ефір? • 25 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
Вам його в не дадуть з такою зарплатою
Б.у купити,звісно не нову
Замурмишка• 25 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Какое это авто?
Танцепесенная• 25 сентября 2024
Потім будете брати кредит перевзути на зимову резину а як потрапите в ДТП зекономивши на страхуванні то ще й будете комусь мерс в кредит ремонтувати
Позитивна• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Б.у купити,звісно не нову
На б/у мега невигідні кредити, вашого заробітку не вистачить
Жінка з перцем• 25 сентября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Какое это авто?
Авториа открываете и смотрите. Вот недавно знакомой взяли хюндай за такую сумму.

ХвостПистолетом• 25 сентября 2024
Ответ дляПростоваля
Який сенс? Чи це у Вас післявсвх витрат з з плати лишається 20тис?
Бо в мене так чоловік, коли зустрічався, казав що в нього скоро з плата. А про те, що ще стільки ж отримує автансу, не дуже любив згадувати.
Не тільки ваш чоловік, , теж таке зустрічала серед жінок на попередній роботі. Кажуть зарплата. Але мають на увазі, тільки те, що приходить на початку місяця. Чомусь аванс у розмір зарплати не враховують
ЗавЛабСнаб• 25 сентября 2024
Ответ дляБавовнятко
Я утримую авто з зарплатою в 30 тисяч
Замурмишка• 25 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Не все, что с колесами, можно назвать автомобилем
ФрекенБок• 25 сентября 2024
Так купіть Ланос за 1500 доларів та не морочте голову, я би так почала, а там вже потроху збирала на краще. А так брати кредит і жувати мівіну? Ну таке…
В мене наприклад зараз Шевроле авео, нормально, головне що не пішки.
Цветочница• 25 сентября 2024
А скільки ви вже на авто назбирали?
Замурмишка• 25 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
Ну это же ведро с болтами, а не машина. Купить за 1500 и носить её на руках? Она ж едет раз в три дня
Жінка з перцем• 25 сентября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Мне лично тоже больше нравятся Мерседесы С класса. Тем не менее, ланос - это тоже авто.
Синди Кроуфорд• 25 сентября 2024
Якщо 20 це весь ваш дохід, то ні.
Якщо є ще хтось в родині, за чий рахунок будете жити, то можна подумати. Ми своє перше авто брали бюджетне, довго шукали, але знайшли, маючи теж невеликий бюджет і позичивши гроші в рідних.
ДваДваВісім• 25 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
За 1500 она купит сгнившее корыто. На это корыто потом будут уходить все деньги автора.
ФрекенБок• 25 сентября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Да прям таки, люди закардон на Ланосі виїзжали, і нічого. Конечно якщо такі запроси то довго чекати прийдеться.

автор Біток чи ефір? • 25 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
Так я так і думаю взяти за 1500,кредит мається на увазі у банку…набридло,що немає елементарних умов,думаю щось змінити,але ж як вирватись?шукаю відповіді,а їх нема((
Замурмишка• 25 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Не все мужчины, разбирающиеся в машинах и умеющие своими руками в ней что-то отремонтировать, готовы повесить такое ярмо себе на шею. А женщина как? Из 20 тыс зп заплатит кредит, а остальное за запачасти к этому корыту?
ФрекенБок• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Невже у вас немає в загашнику 40 тис, грн? Як Ви живете взагалі?
Живчик-счастливчик• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
У вас есть условия в соответствии с зарплатой
Цветочница• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Ви не хочете вирватись - ви хочете себе ще більше загнати в ..аку.
Чим вам допоможе авто? Краще подумайте на чому могли б більше заробляти, і потратьте кошти на самоосвіту
ДваДваВісім• 25 сентября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
С зп 20 тысяч надо думать как найти новую работу, а не купить жоповозку, которая будет сжирать всю вашу зп
Живчик-счастливчик• 25 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
Вот, кстати да, автору сначала стоило бы отходить тысяч 120 на форс мажоры
Борода• 25 сентября 2024
С такой зарплатой вам никто и не даст кредит.
Воздух в банке• 25 сентября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я утримую авто з зарплатою в 30 тисяч
Ви не платите за него ещё и кредит, правильно? И 30 тыс - это намного больше, чем 20 в контексте этой темы.
А ещё автор планирует купить ведро за 1500.... то есть ремонт будет практически нон-стоп(
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 25 сентября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Нет, я бы не выжила на 20 тыс, какой еще кредит
Я бы выжила, но однозначно без кредита
ДваДваВісім• 25 сентября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Это будет в стиле: не знала баба горя , купила порося