Чебураха з перцем• 25 сентября 2024

Якщо знімають на кордоні з потяга - як далі?

Така ситуація - треба спробувати виїхати з країни, але можуть ссадити, бо була заборона на виїзд. Вже мали б зняти, але щось перевірка міграційною тягнеться другий місяць і хочу перевірити сама чи знято.

Як тоді виглядає - це висаджують в чистому полі і йти пішки, чи туди можна викликати таксі щоб забрали?
Де краще зробити такий "пробний" виїзд саме щоб можна було звідти комфортно дістатися найближчого міста?
Багиня• 25 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Идите через шегини. Это проще всего.
И есть возможность до Львова доехать.
Там час езды
И много такси стоит

Багиня• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
А до нього як дістатися? Таксі їде? Зі Львова?
Їде
Забобонний фрукт• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Да, там була бабуся з нашого купе, їхала з онуком без нотар довіреності від батьків - їх зняли в чистому полі. Прикордонники саджали їх в авто своє, мали десь відвезти.
Чоловіки просто стояли з торбами. Там окрім колії та будки залізничної ніц не було. Можливо мали йти пішки чи сісти на зворотній потяг.
Тому й питаю що не знаю як воно сьогодні виглядає і як мені краще вчинити.
в августе родители ехади поездом с 14-летней дочкой. НИКАКОЙ доверенности не надо. узнавали на горячей линии Госпогранслужбы и в чат-боте Госпогранслужбы. Знакомая тоже ездила с внучкой в Украину и обратно, никакой доверенности не спрашивали. НО нужны документы, доказывающие родство с бабушками-дедушками. У них было мое свидетельство о рождении. Ну и дочки свидетельство о рождении в любом случае.
Тумба-юмба• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Ох, навіть так.. А де тоді знімуть? Цей потяг же наче на ходу перевіряє документи?
Ні, не на ходу, там не доїжджаючи до Пшемтшля на нашій ще стороні є станція таможня, перон, вокзал невеликий, все цивільно.
Покращена• 25 сентября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так ситуація про яку вона пише була давно. До чого те, що зараз довіреність не потрібна?
Багиня• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
А в яке авто посадили?
Страж граничний
Веселуха Муха• 26 сентября 2024
Їдьте потягом Київ-Чоп, і на вокзалі в Чопі перевірите чи пропустять Вас в Угорщину.
Ворожу на каві• 23 октября 2024
визиваєте таксі та їдете на інший пропускний пункт
Вимагаю спілкування• 26 октября 2024
В Солотвино пешеходный переход в Румынию. От жд вокзала пешком до границы недалеко. Ездила с Киева, этим же поездом назад через несколько часов.