На 33 день цикла сделала тест, показал слабенькую вторую полоску. На 36 пошла на УЗИ и сдала ХГЧ, на УЗИ сказали что в матке беременности не обнаружено.
Mary8478580• 25 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Это очень низкий хгч, учитывая срок, скорее всего это биохимическая беременность, но нужно ещё подождать.
Та нет срока, не знаем мы его, может овуляция была позже. Ориентироваться надо на динамику роста а не одну уифру
Ответ дляSo_so
И у Вас опять задержка? Вы предохраняетесь? Просто если бы Вы изложили полностью ситуацию, можно было бы корректней посоветовать.
В данный момент нет, так как нет па на постоянной основе, обычно свечи ставила перед. Но меня немного тревожит что ХГЧ низкий и на узи не видно. Тест на таком же дне показал полоску бледнее
Ответ дляDrVlada
Я что-то окончательно запуталась.
Нет - нет задержки? Или нет - не предохраняетесь и был секс после аборта?
Свечи это не предохранение.
Ответ дляSo_so
Я что-то окончательно запуталась.
Свечи это не предохранение.
Секс был, и не предохранялась. А свечи вроде помогают уже как год. Сейчас у меня 37 день цикла. В приложении показывает второй день задержки. После узи врач сказала что матка в состоянии как перед месячными
Ответ дляDrVlada
Если вас смущает аборт, то извините я не собираюсь сидеть на шее родителей, так как муж военный, одна проходить все этапы беременности и в это время портить отношения из-за всплесков гормонов
Так попробуйте предохраняться. Точно свечи помогают уже год, если только-только сделали аборт и у вас снова тест положительный?
Ответ дляkanni
Свечи помогают, но есть момент когда их просто нет дома, а муж может приехать в любое время когда ни он ни я не знаем, на час-два максимум день
Lesia-646b• 25 сентября 2024
Ответ дляDrVlada
Но не всем они подходят, например у меня после них начинается молочница из-за смазки в составе, и в добавок к этому аллергия на латекс, какие бы я не пробовала
Є безлатексні презервативи, є презервативи без смаки (її можна підібрати окремо), є різних розмірів. Не вірю, що є людина, яка не змогла б підібрати собі презервативи, таке їх величезне різномаїття. Я вже мовчу про спіраль і інші методи контрацепції. На крайняк є екстрена контрацепція, якщо вже так сталось. Все краще, ніж аборт кожні два місяці.
А щодо того, що вам свічки допомагали - так у здорової фертильної пари вагітність може в нормі не наступати до року відкритого статевого життя. Ми з чоловіком активно планували, і я завагітніла тільки через 14 місяців. А у вас вже другий раз таке, і ви вірите в свічки.
Ответ дляLesia-646b
Нажаль немає презервативів одночасно без смазки і без латексні. Якщо ви не знаєте що таке алергія на латекс і як вона проявляється то вам дуже пощастило, і дай Бог щоб ви ніколи не дізналися що це. Про свічки я вже писала що вони не завжди є вдома. Коли я дуже хотіла завагітніти я не могла, але коли зрозуміла що зараз у такий час це найменше що нам потрібно, одразу я дізналась що вагітна. І звісно ми з чоловіком спочатку зраділи, але коли сіли і все обговорили вирішили що це кращий варіант, бо чоловік військовий, а я медик. Давайте не засуджувати якщо не знаєте всієї ситуації, але ж я думаю всі розуміють - що до того моменту як дитина пройшла родові шляхи це плід, а на 4 тижні я вже мовчу про те що це міліметрова чорна точка, в якої немає навіть чіткої форми. І я не кажу що аборт це добре, але іноді треба думати головою якщо так вийшло, а не народжувати не будучи і фінансово і морально готовими. І я не думаю що самий кращий варіант зберігати вагітність після курсу прийому антибіотиків, тільки якщо лікар скаже що все добре, і я не кажу що збираюся робити аборт. Повторюсь ще раз, я попросила допомогти розібратися в результатах, а не обговорювати тему абортів.
ТаняСашаМирошка• 26 сентября 2024
Автор, скоріш за все це «залишки» хгч від попередньої вагітності, він ще декілька місяців може залишатися в крові. У мене три місяця був хгч після медикаментозного аборту (завмерла вагітність). Але для свого заспокоєння здайте повторно хгч через день. Якщо подвоїться - вагітні, якщо буде знижуватися, то чекайте на менструацію. А на «поради» про контрацепцію і аборти не звертайте увагу, це ваше життя, ваші рішення і ніхто не має права вказувати/засуджувати вас за них.