Домашня Зюзя• 26 сентября 2024

Раджу фільм для дітей чи сімейного перегляду

"Академія пана Клекса"
Хто тут пам´ятає ще старий, то це нова інтерпретація, скорше на мотивами, ніж екранізація, в сучасній обгортці. Польське виробництво для Нетфліксу. Є в ньому і те, що не сподобалося, і просто певні дрібніші претензії, і стандартні штампи, але впевнено додаю в скарбничку кращого, що є з нового для дітей та сімейного перегляду. Зараз так мало знімають просто чогось доброго і хорошого, як колись. Хто таке любить, рекомендую. Одна з основних пісень вже кілька днів крутиться в голові, в мене таке рідко буває )) В січні має вийти друга частина, яку знімали паралельно з першою, і це пощастило, бо нетфлікс обожнює закривати гарні проекти. От чи буде третя я вже сумніваюся, хоч це мала бути трилогія і всі таємниці навряд чи відкриють, але...
Гл. Амурная• 26 сентября 2024
ниче себе, интересно

А у нас макарошки• 26 сентября 2024
Клякси було в старому
А в новому саме так?
Леннон_Жив!• 26 сентября 2024
Херня повна
Вистачило на хвилин 20.
Все
Мене тупо нудить від того, що воно таке нудне
автор Домашня Зюзя • 26 сентября 2024
І якщо хтось дивився і може знає, то скажіть, бо в титрах не побачила, хто дублює пісню Альберта українською? Голос настільки подібний до оригіналу, що враження він і співає. Але якщо англійську версію ще може бути, то гарну українську без акценту навряд
автор Домашня Зюзя • 26 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Клякси було в старому
А в новому саме так?
Так, як в польській лишили Клекса
А у нас макарошки• 26 сентября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Так, як в польській лишили Клекса
Дякую, треба спробувати глянути з дітьми)
А то тут вже і розкритикували
автор Домашня Зюзя • 26 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
А то тут вже і розкритикували
Так, він не є динамічним і повним екшену, тому не всім зайде, спробуйте

Гл. Амурная• 26 сентября 2024
из фантастики может пойдет - смотрели недавно - Атлас с Лопес и Уродина (антиутопия)
автор Домашня Зюзя • 26 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
А то тут вже і розкритикували
І там багато співають ))) Теж не всі люблять ))) Але то не мюзикл
Лінива, не каюсь• 26 сентября 2024
О, а я думаю почему песню из этого фильма перепели и крутят по радио так часто. Сначала вообще не могла врубиться откуда песня и почему мотив токой знакомый с детства, хотя в Польше я относительно недавно
А у нас макарошки• 26 сентября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Атлас - такой наигранный, до ужаса просто
Гл. Амурная• 26 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
ну для детей сойдет))
автор Домашня Зюзя • 26 сентября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так, залишили як дань пам´яті пісні деякі зі старого фільму. І актор, що грав колись професора теж є у фільмі в іншій ролі
Смайликівна• 26 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Лопес абсолютно бездарна
Лінива, не каюсь• 26 сентября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Там тоже много поют? Когда только начала учить польский включила его в оригинале и не зашёл как раз из-за обилия песен вместо диалогов((( В детстве обожала этот фильм и песни меня не смущали
автор Домашня Зюзя • 26 сентября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Не багато, в основному звичайні діалоги. Тобто пісня є як пісня, а говорять звичайно діалогами
Лінива, не каюсь• 26 сентября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
В старом фильме, в роде, также, есть и песни с танцами, и диалоги. Но песен довольно много.
В любом случае, нужно посмотреть)
автор Домашня Зюзя • 26 сентября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
В любом случае, нужно посмотреть)
Спробувати завжди варто, раптом сподобається?
Марс атакует• 26 сентября 2024
Академія пана Ляпки. І книга хороша

автор Домашня Зюзя • 26 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Академія пана Ляпки. І книга хороша
Цього разу ім´я вирішили не перекладати, в українській озвучці так і звучить, Академія пана Клекса
Марс атакует• 26 сентября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Ну раптом хто книгу буде шукати, укр.варіант звучить так.
Телефон Рубика• 26 сентября 2024
Ответ дляСмайликівна
Лопес абсолютно бездарна
Ви багато фільмів дивилася з її участю?
Я так,і вона хорошо грає