Додекаэдр• 26 сентября 2024
Шо це за фігня з мухоморами? Чому їх продають?
Тік ток і інстаграм. Продають, їдять, розказують про користь? Шо за брєд?
Леді_в_пледі• 26 сентября 2024
Ответ дляnavariya
Більшість в темі розуміються на грошах, брендах, обновках і відпочинках на зиму в теплих краях. Нашо їм заморочуватись мухоморами, коли в кожному супермаркеті повно готової консервації невідомих грибів...
Я уявлення немає звідки у авторки взялось це питання) мій коментар ніс чисто інформаційний характер, що мухомори бувають різні і деякі з них дійсно можна вживати