Додекаэдр• 26 сентября 2024
Шо це за фігня з мухоморами? Чому їх продають?
Тік ток і інстаграм. Продають, їдять, розказують про користь? Шо за брєд?
Невидимка• 26 сентября 2024
Ответ дляВилосипедниця
нет, просто красные не такие ядовитые, как коричневые. а тетя тут рассказывает, что кроме поганки можно все есть
Багато чого можна, але треба вміти готувати. Червоні треба сушити/шапинки/ , але це не все, ще має бути відкритий провітрюваний простір, щоб 2-3 міс вилежалися. Тоді 0.5-1-2грами можна вживати.
Уравнобешенная• 26 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
Ні, отруйний мухомор лиш в совковій енциклопедії.
Олх не прийняв мою об´яву бо продукт заборонений.
Последний вагон• 26 сентября 2024
Микродозинг, погуглите. Сейчас во время войны люди стресс снимают.
Онкобольные боль снимают тоже микродозингом
Забрызжу ядом• 26 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
Удалено администрацией...
Невидимка• 26 сентября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Бо на продукти платні об´яви.
Невидимка• 26 сентября 2024
Ответ дляПоследний вагон
Так, ще інші види грибів ідуть трутовики , при онкології
Забрызжу ядом• 26 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
Бо на продукти платні об´яви.
Баба, хватит свой бред писать. Позорище жалкое
Вилосипедниця• 26 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
Чого? Їх не їдять кілограмами. 1-2 грами сухого, а висушити це треба 2-3 мімяці
человек пишет что ЛЮБОЙ ядовитый гриб, кроме поганки НЕ ядовит
Уравнобешенная• 26 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
Бо на продукти платні об´яви.
Ні. Бо продукт для продажу заборонений. Мед продавала то не були об´яви платними.
Невидимка• 26 сентября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Удалено администрацией...
Вилосипедниця• 26 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
красный мухомор и правда можно в микродозах, правда это не особо полезно, а другие ядовитые нельзя. не только поганку нельзя.
Невидимка• 26 сентября 2024
Ответ дляВилосипедниця
Тут я не можу стверджувати. Я знаю лиш за мухомор і трутовик
Забрызжу ядом• 26 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
Удалено администрацией...
Так и валите в свою рашку. Понятно с каких болот ваши ноги растут. Не стыда ни совести. Позорище. Фу
Последний вагон• 26 сентября 2024
Я была подростком и лежала в охматдете, когда привезли семью из которых выжило только двое братьев, а начиная от бабушек и дедушек умерли все- поужинали несъедобными грибами. До сих пор это все помню. Поэтому не вздумайте варить мухомор, девушка выше херню пишет, они не сьедобные
Невидимка• 26 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Штирить від них. ЛСД для бідних)
То треба 10 грам наче. Ризиковано так
Червона ікорка• 26 сентября 2024
Эти мухоморы съедобные. Но наверное с Украине не растет. И те, которыес красной шапочкой могут быть галлюциногенные.
Невидимка• 26 сентября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Галлючиногенні інші гриби, не мухомори
Вилосипедниця• 26 сентября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
вот такую шляпу как на фото очень легко перепутать с другим ядовитым грибом, и вместо галюнов получить летальный исход
Свій варік• 26 сентября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Ростуть і в нас, тільки треба знати де і як їх збирати
База_птеродактилей• 26 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
Галлючиногенні інші гриби, не мухомори
А які?
natali435321• 26 сентября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Ось мухомор Цезаря, червонокнижний гриб.
natali435321• 26 сентября 2024
При першому запиті в гуглі дає от таку ссилку на цю дівчину, там і про мухомори)))
Ангел сошедший с небес• 26 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
А в чем стыд?)мухоморы долго варят и едят,странно,что вы этого не знали
Не всі мухомори, не всім людям можна і треба розрахована мікро доза. А краще не треба)
Ответ дляЛеді_в_пледі
Мухомори є різні.
Червоний сушать і мікродози вживають
Пантерний - отруйний
Цезарський - взагалі їстівний
Червоний сушать і мікродози вживають
Пантерний - отруйний
Цезарський - взагалі їстівний
Більшість в темі розуміються на грошах, брендах, обновках і відпочинках на зиму в теплих краях. Нашо їм заморочуватись мухоморами, коли в кожному супермаркеті повно готової консервації невідомих грибів...