Ростки жимолости• Изменено 26 сентября 2024
Допоможіть, хто замовляє з UE - Ukraine Express?
Вітаю, я нічого не розумію в цьому кабінеті.
Ось я зареєструвалась, верифікувала документи.
Далі як?
хочу замовити доставку з ібей Великобританія до України.
Вибираю кабінет Англія.
1) для доставки Вказую адресу з розділу:
Адреса прийому в Англії
2) Далі :
Додати трекінг-номер
Потім, коли вони отримають, я оформлюю посилку в кабінеті Англія чи де воно те оформлення посилок?
Запитала у підтримки - відповідь, кабінет Англія для тих, кто в Англії живе.
Занавіс
Далі як?
Вибираю кабінет Англія.
Адреса прийому в Англії
2) Далі :
Додати трекінг-номер
Занавіс
БоХатая• 26 сентября 2024
Якщо ви додали тренінг номер, коли посилка надійде на склад, автоматично зміниться статус
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляБоХатая
дякую, далі як? десь буде кнопка оформити вантаж?
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ви вже щось купили?
Ебей відправил?
не купила, бо в цьому кабінеті я не можу розібратися.
Як_наготую...• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Так вам ще рано тоді.
Ви оформились у ює.
Тепер робите покупку, вказуєте адрес ює.
Коли вам відшиплять, то вносите трек у свій кабінет Англія і чекаєте на прибуття в ює.
Все. Далі вони самі все зроблять.
Ви оформились у ює.
Все. Далі вони самі все зроблять.
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Так вам ще рано тоді.
Ви оформились у ює.
Все. Далі вони самі все зроблять.
Ви оформились у ює.
Все. Далі вони самі все зроблять.
а якщо мені потрібно об*єднати дві посилки в одну?
Як_наготую...• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Навіщо?
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Навіщо?
ну я через міст так робила, купувала в 2-3 місцях і вони за раз все доставляли.
Як_наготую...• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Ює і так вам все доставить
Як_наготую...• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
То мабуть для мін ваги? А тут не треба.
БоХатая• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Ні, просто реєструєте тренінг номер і чекаєте, коли посилка прибуде на їх склад. Більше нічого. Не забувайте тільки ваш код вказати при купівлі.
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
То мабуть для мін ваги? А тут не треба.
вибачте, ще спитаю, а чим вони доставляють, в мене вказана домашня адреса тільки,
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
То мабуть для мін ваги? А тут не треба.
так, у міст треба вагу побільше за 1 раз, тоді виходить дешевше
Як_наготую...• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
По Україні?
Є кур´ер привозить їхній, а є УП і НП.
Яке місто?
Є кур´ер привозить їхній, а є УП і НП.
Яке місто?
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
По Україні?
Є кур´ер привозить їхній, а є УП і НП.
Яке місто?
Є кур´ер привозить їхній, а є УП і НП.
Яке місто?
Дніпро, я в тому сенсі, що мені ж в кабінеті шось треба вказати, окрім домашньої адреси, чи склад НП чи шось таке.
Як_наготую...• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Привозять їхні кур´єри на дом.
На ту адресу, що ви вказали.
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Привозять їхні кур´єри на дом.
На ту адресу, що ви вказали.
дуже ДУЖЕ вам дякую, ви зараз мені пояснили те, що ні підтримка ні ютуб не взмозі ))))
Иванка Бур• 26 сентября 2024
А можно я спрошу? Что значит верифицировали документы? Там еще и скан паспорта нужен.. Я думала просто ФИО и тел... А для чего документы?
Нагайна• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
ЮЕ це далеко не міст. Я роками користувалсь міст, і роки два тому перейшла на ЮЕ. В ЮЕ не потрібно робити ніякі консолідації. Ви як і в міст замовляєте на ту адресу яку надає ЮЕ, чекаєте коли в кабінеті зявиться той трек, або якщо знаєте номер трек то самі додаєте, зробили опис що у посиці, додали інвойс і чекаєте коли вони відправлять і надішлють Інвойс про оплату за доставку. У міст тариф за посилку + вага, в ЮЕ лише вага, хай хоч посилки будуть по 200 грам, вони будуть їхати окремими посилками. Єдине якщо плануєте багато замовляти то потрібно хоча б три отримувача мати, бо відправляють зі складів закордоном раз в тиждень, а десь раз в три тижні, і маючи одного отримувача вони будуть вам відправляти лише одну посилку.
Роза в вазі• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Нет. Вам ничего оформлять не надо. Оно само вам приедет под подъезд.
Но если посылка менее 2 кг вам надо будет нажать кнопку отправить НП по Украине. И тогда вы оплатите ещё и за НП.
Роза в вазі• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Они не объединяют с 2019 года.
А когда и объединяли, то сами. Там клиент не собирал себе посылки.
Анонім-ка• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Там все автоматично об´єднається. Навіть трек номер вони самі вносять. Вам лише потрібно на сайті, де замовляєте обов´язково вказати свій номер кабінету. Наприклад, в полі імені, UA і далі цифри.