Нетутешня• Изменено 26 сентября 2024

Як ви ставите прохання чоловіку?

Кожен раз як я щось прошу зробити, то починаються якісь незрозумілі дискусії.
Частіше за все через те, що я не правильно склала речення з проханням. От сьогодні кажу: ти не міг би сходити в магазин за продуктами? Він каже, що не міг би. Я кажу, що треба, а я не встигаю і от він починає засипати мене потоком слів, типу що я не вмію просити, що я маніпулюю ним і т.д.
Що це взагалі за фігня не можу зрозуміти. В нього мама груба бабіща. Вона каже по іншому: А ну вставай і йди бігом в магазин! Чого розсівся?? ( Це як приклад)
Кожен раз як треба щось просити я вже напрягаюся, що зараз буде щось не так.
То це мені треба буди просто більш твердою в своїх проханнях?
Як ви звертаєтесь до своїх чоловіків з проханням?
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
Мой муж ходит в магазин, во- первых закупка продуктов основная делается раз в неделю, ( таскать на себе картошку капусту и лук надобности нет), а во- вторых каждый вечер когда муж едет с работы он интересуется или нужно купить что- нибудь домой, и было бы очень неуважительно когда муж пришёл, помылся и лёг отдыхать приказывать или как вы выразились ’ гаркать’ ему пойти в магазин потому что я вдруг к ночи срочно что- то придумала.
Так у Вас інша ситуація зовсім. У автора не цікавиться і не купує, ще і виговорює, що недостатньо пантофлі поцілували пану.

ИМХОля• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Надо разговаривать и вырабатывать ´ рутинные традиции´ в семье что бы они устраивали обоих.
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
У випадку автора треба брати приклад зі свекрухи.
ИМХОля• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Он её пошлёт. Пусть попробует конечно.
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
Он её пошлёт. Пусть попробует конечно.
Я ж і кажу, м´яка вона, а чоловік звик, щоб ним понукали як мама.
ИМХОля• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Мой муж не всегда таким был, мы тоже ’ разговаривали’ потому что с появлением ребёнка покупок в течении недели стало больше и я таскала все сама, обижалась и выговаривала пока мы не сели в конце концов и не обговорили что он звонит ежедневно и спрашивает что купить, либо я пишу список в течении дня, а если замоталась и забыла он должен обязательно позвонить и спросить. И сразу стало легче жить.
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
Так. Це в нормальних родинах. Тільки автор уже розмовляла і чоловік сказав що слабко просить.
ИМХОля• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Проблема глубже и просьбы автора лишь вершина айсберга в их отношениях
Руда ліса• 26 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
Проблема в тому що чоловік лінива срака, і не може дійти до магазу. Не знаю, чого з такими взагалі живуть.

Украиночка• 26 сентября 2024
Я не питаю:’ чи не міг би...’, я кажу:’ любий, потрібна твоя допомога...’, і перервховую що мені треба. Звісно я це кажу, не коли він зайнятий, чи на роботі.
Зазвичай, коли чоловік дома, його просити не треба, він сам підходе и питає, які плани і чим допомогти. Він завжди таким був, жив з мамою, без батька, і завжди їй допомагав. Але наші діти можуть перехопити тата і тоді ’ всьо пропало’)))) З їх рук йому не вирватися. Рідко бачаться з ним, то атакують, як дома, по повній. Тоді я сама роблю, хочу щоб вони разом подовше побули)) Або сідаємо всі разом в авто і в Метро їдемо за продуктами)). А все інше чоловік умудряється робити разом з дітьми).
Радість моя• 26 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Я ставлю перед фактом, не даю варіантів.
Радість моя• 26 сентября 2024
Ответ дляНетутешня
Невже таке буває? Мені все життя попадалися важкі за характером, що треба плясати навколо
Это потому что вы так позволяете.
У меня муж с тяжёлым характером, но на мне где сядешь там и слезешь.
- когда будешь идти с работы , зайди в магазин, я тебе скинула список.
- иди сделай салат.
- сними мне шторы.

Все четко и ясно.
Радість моя• 26 сентября 2024
Ответ дляНетутешня
Ми раз в два тижні разом ходимо і скупаємося тим, що може довго зберігатися. А за дрібницями він не хоче ходити.
Не хочет ходить, значит ест то что купил.
Радість моя• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Но автор и живёт и ребенка родила с таким.
Значит ее все устраивало, почему теперь вдруг перестало
Украиночка• 26 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Оце саме вірне. Я з дітьми так же, та і чоловіку так. Не питаю, чи будете їсти і що, кажу :’ ідіть їсти гречку і котлету’. В мене подруга танцює пере малими:’ а їсти будете. А що будете, а сосіску, а борщик, а рибку’, а ті як в ресторані там ділові сосіски)))
Всіх перед фактом і діло буде. Ніяких виборів і варіантів.
Яйцеголовая• 26 сентября 2024
Ответ дляНетутешня
Ваш мудак - извените но это так.
Эт вернячОк• 26 сентября 2024
Ответ дляНетутешня
Переважно ходжу я і майже кожного дня, бо багато принести не можу. Зараз вже підросла дочка, то ходимо разом. Вона допомагає носити.
Є доставка