Ростки жимолости• 26 сентября 2024
Успокоительное на ГВ
Девочки, посоветуйте, пожалуйста какое успокоительное можно на ГВ? Может что-то принимали? Ребёнок 4 месяца, беспокойный, не спит нормально, не ест нормально, помощников нет, очень устаю и срываюсь на ребенке. Гинеколог посоветовала валерьянку, но от нее пропадает молоко, чувствую, что становится меньше. Может по своему опыту кто-то что-то подскажет. Заранее всем благодарна!
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Магний б6
А травы часто у детей вызывают парадоксальные реакции
А какие именно реакции? Я обратила внимание, что после валерьянки ребенок стал ещё более беспокойный. Думала совпадение.
Швидкоруч• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Беспокойство, отсутствие сна, тд. То есть не успокаивает нервную систему, а наборот.
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Я поняла, спасибо большое за Ваш ответ. Попробую магне б 6.
Катруся 777• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Ви також звертайте увагу, яку форму магнію брати, це не обов´язково має бути саме магне В6, там кожна форма магнію для своєї дії - якісь мають проносний ефект, якісь розслаблюючий, якісь для серця більше підходять... Кому як. Мене, наприклад, магне В6 під час вагітності зовсім не розслабляв (це магнію лактат), а магнерот (магнію оротат) добре зайшов, краще засинала від нього (в мене безсоння пів вагітності було). Пошукайте інформацію з приводу форм магнію. І краще брати закордонний ніж наш. Ну таке я чула по крайній мірі...
Катруся 777• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Може і таке бути.... Це звісно не порівнюється, але ось чомусь коти скажені прямо від валер´янки стають, мабуть не для всіх вона розслабляюча...
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляКатруся 777
Дякую Вам!
Катруся 777• 26 сентября 2024
А ще я Вам дуже раджу виходити кудись без дитини, коли приходить чоловік.. хоч і магазин, хоч просто прогулятися, бо так дуже важко, я Вас дуже розумію!
Ростки жимолости
• 26 сентября 2024
Ответ дляКатруся 777
Так, потрібно виходити. Мені іноді здається, що вже ні на що немає сил.
Катруся 777• 26 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Для прогулянок - знаходьте! Ще стільки попереду, Вам потрібні сили і терпіння! В мене вже 2 дитина , їй 11 місяців, я знаю що говорю... Звісно , кожному своє, але я йшла з дому, могла зустрітися з подругами, сестрою, випити каву з тортиком в кафе, могла просто без діла ходити по магазинах, розглядати все, і було що приходила вже додому, сідала під під´їздом і просто говорила про телефону, на стільки не хотілося іти в квартиру... З першою дитиною мені все набагато важче було, бо я була сама. А зараз є величезний плюс - це старша донька-помічниця. Тому тримайтеся, автор! Попийте магній, перші місяці дуже важкі! Відмініть ту валер´янку, молоко Вам дуже потрібно, це величезний плюс, що є ГВ! Спілкуйтеся з подругами, шукайте мамочок на районі, знайомтеся з новими цікавими людьми, це наповнює позитивними емоціями! Підіть у вечірній спортзал, якщо є можливість, або на танці! Шукайте те, що Вас наповнює! Не допускайте вигорання, просіть чоловіка про допомогу! З часом буде легше. Всього Вам найкращого!
Ростки жимолости
• 27 сентября 2024
Ответ дляКатруся 777
Дуже дякую Вам за поради і підтримку! ❤️
Підмітайло• 28 сентября 2024
Не по теме. Но может поможет вам мой совет. У меня второй ребёнок, очень было тяжело в таком возрасте. Я скачала приложение где отмечаешь когда поел, спал, и т д. Вот там я отслеживала сон,чтоб не перегуливал. И это мне помогло с режимом. И я знала когда он ляжет и я тоже в это время отдыхала.
Ростки жимолости
• 28 сентября 2024
Ответ дляПідмітайло
Спасибо большое за совет! Нужно попробовать!