Фиона Шрековна• 27 сентября 2024
Сидимо зараз у нашому офісі на роботі і регочемо усім відділом! :)
Наш офіс знаходиться на першому поверсі, зверху над нами житлові квартири, у якій власники прямо зараз влаштували свій секс з характерними звуками божеее постійне ОЙкання та скрипи))))))))) Це рідко але таке почалося відколи переїхали у нове приміщення бо періодично кочуємо по арендам.
А які у вас під час роботи зараз кумедні ситуації відбуваються?
Летюча помилка• 27 сентября 2024
Ответ дляМальчижка
щас нет, сижу на работе тихо, а вот на выходных дома пришлось послушать за стенкой ойканье 65 летней соседки с её любовником
вот тут бы я уже позавидовала)
Фиона Шрековна
• 27 сентября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
вот тут бы я уже позавидовала)
почему так?
Масяня Я• 27 сентября 2024
Ответ дляМальчижка
Щоб всім так жити і в 65 ще мати коханця
Летюча помилка• 27 сентября 2024
Ответ дляФиона Шрековна
почему так?
ну, знаете, вы уверенны, что у вас будет секс в 65 лет? я не очень.
Фиона Шрековна
• 27 сентября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
А что такого? Я вполне себе подыщу мальченку лет тридцати к такому возрасту, пускай себе пыхтит мне на радость, мне главное к 65 подойти в хорошей форме. зря вы себя рано хороните.
рукиЖимолости• 27 сентября 2024
Ответ дляОбращеница
Колись з хлопцем гуляли біля багатоквартирних будинків, там алея з лавочками, гарне місце. Було біля 12ї, і тут з якоїсь квартири реально крики - охи-ахи. Хлопець каже: о, комусь добре. А я не знала як реагувати, бо на той момент з ним інтиму ще не було.
а потом вы расстались ?
Саджу все зарання• 27 сентября 2024
У нас еще было круче, на каком то семинаре один из учасников не выключил камеру и начал подругу тр... Вот это был прикол...
Колупалочка• 27 сентября 2024
Ответ дляФиона Шрековна
та радіємо ж сидимо. тут деяким у нас вже самим кортить зайнятися!!
Ну шо вийшло?
Як все пройшло?
Обращеница• 27 сентября 2024
Ответ длярукиЖимолости
а потом вы расстались ?
Ні, зустрічались, одружились.
Просто ніяково мені стало в той момент.
Обращеница• 27 сентября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Ого. 🔥
У автора тільки звукові ефекти зранку були, а у вас прямий ефір. Вони хоч побачили/зрозуміли, що їх дивляться?
PORKA• 27 сентября 2024
Ответ дляФиона Шрековна
І головне думали увімкнути телеприймач аби заглушити звуки, але таки сидимо зараз слухаємо замість телевізора звуки сексу
А работать не пробовали? Может тогда бы на нормальный офис фирма заработает тогда.
Без QR коду• 27 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Чему там завидовать лучше скажите
Звукам сверху
Намакушка• 27 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Надеюсь у них дети есть , пусть слушают конечно )) Как только бабы пытаются своим мужичкам угодить
Може діти в садочку чи школі і так,секс-це взаємна вигода
Marinamariana• 27 сентября 2024
Ответ дляБез QR коду
Звукам сверху
Ну и вы так орите , может вам позавидуют
Marinamariana• 27 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Кому і перед ким?
Удалено администрацией...
Без QR коду• 27 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Вы, наверное, одна из подружек автора, которые вместо работы «регочемо усім відділом»!
Без QR коду• 27 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Вашим шлепкам уже пол форума завидует 🤢
Marinamariana• 27 сентября 2024
Ответ дляБез QR коду
Вашим шлепкам уже пол форума завидует 🤢
Не сомневаюсь даже
Love_Love_Love_• 27 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Удалено администрацией...
Мене це якось має хвилювати? Я навіть не знала про ваше існування.
Взагалі ви бачите в інших те що є в вас