бифидобактерияЖоржик• 27 сентября 2024

Варикоз малого тазу. Як лікували? Чи є результат?

Чи дає варикоз сильно рясні критичні? Лікар узд сказав що болі точно може давати.
Сиреневая цапля• 27 сентября 2024
Мені ставили. Так, давало біль під час овуляції. Сексом регулярним з оргазмом чудово лікується. Це, до речі, і була порада лікаря)
Вбигудях• 27 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Хм
Ну, так, забирає застій крові)
Ненька наша• 27 сентября 2024
На критичні дні не впливає, іноді болить та викликає відчуття розпирання. Лікую таблетками по типу детралекс або свічками.
Сиреневая цапля• 27 сентября 2024
Ответ дляВбигудях
Хм
Ну, так, забирає застій крові)
Як є) Чоловік на фронті, тому коли немає сексу, є мастурбація. А що робити?! Цей адський біль в овуляцією і критичні просто неможливо було терпіти вже. Вигрібала на пігулках знеболювальних. Оббігала купу лікарів - інших патологій, крім застою крові і варикозу, не виявили. Таке
Метелик• 27 сентября 2024
Пошукайте ще вправи для малого тазу - зараз такого багато в інтернеті. Мені також допомагають.
Але ще залежить від ступеню варікозу та способу життя. Роботу маю сидячу, секс вкрай рідко, але у мене, напевно не такий значний варікоз, оскільки великого дискомфорту не спричиняє.
Мастер Класс• 27 сентября 2024
У вас оргазм всегда есть? Надо чтоб был обязательно
Попадалочка• 27 сентября 2024
Виділення зовсім не рясні, скоріше навпаки. На овуляцію з´явились болі незначні, типу як на місячні. Лікування гінеколог не пропонувала.
Біле пальто• 27 сентября 2024
У гинекологов такого диагноза нет, это придумки узистов.лечить не нужно.