Посоветуйте гинеколога в Киеве в государственной больнице/поликлинике ,к которой можно встать на учет
Комиссия50%• 27 сентября 2024
На учет можно стать только в жк, это формальность, чисто для обменки, а вести беременность в частном порядке должен врач роддома, в идеале тот, с кем будете рожать
птицаворона• 27 сентября 2024
Прям по всьому Києву можна?
Я на Вербицького (лівий берег) стояла у Маріанни Волошиної, досі до неї ходжу - чудова лікарка, без зайвих призначень і недоказової фігні.
Стетоскопуло• 27 сентября 2024
Ответ дляптицаворона
Прям по всьому Києву можна?
плюсую за Волошину, вона непогана і наче лікує за протоколами.. але мою проблему з аменореєю не вирішила, я зверталась до Бераї Дженетті. Та в приватній приймає але воно того варте.
Загалом якщо просто плановий огляд, то Волошина супер.
Вумна вутка• 27 сентября 2024
Ответ дляптицаворона
Прям по всьому Києву можна?
Добрый день, а как клиника называется где она принимает?
Викасикрет• 27 сентября 2024
Ответ дляРедиска Я
Новобіличі - супер-лікар і людина! Вам будь-який район? )
Порадьте на Новобіличах, пліз))
Редиска Я• 27 сентября 2024
Ответ дляВикасикрет
Порадьте на Новобіличах, пліз))
Я мала ставати на облік у приватній клініці. А потім сходила на розвідку в поліклініку і вже ні дня не вагалася ) Прекрасна людина й чудовий фахівець
птицаворона• 27 сентября 2024
Ответ дляВумна вутка
Це державна жк на Вербицького 5.
Викасикрет• 27 сентября 2024
Ответ дляРедиска Я
Дякую