Лагшмивара• 27 сентября 2024

Диван. Потрібна порада

Добрий день всім! Вірю у всезнаючу "советчицу". Питання щодо дивану. Хочемо купити диван, до цього був фірми Блест років 15, якістю були задоволення, але набрид, віддали батькам. Питання, які зараз дивани актуальні? Дивилися на диван з ніжками - туди буде заїжджати наш робот 🤖, чи це не актуально? Інтер´єр сучасний.
І як краще: купляти кутовий, чи диван з кріслами? Наче кутовий вже був, але зручно, коли хтось сідає під час розмов на іншому "крилі". Тому якщо не кутовий, потрібне буде крісло. А мені тоді як наче в сересере: тоді дивани з кріслами були..... А так вже ж 15 років той кутовий був.....
На фото прикріпила приклади, тут і прямих і кутові і на ніжках і без. Саме модель ще не обрали. Крісло також бувають і на ніжках і без, як і дівани. На колір поки не звертаємо увагу.
lilu502• 27 сентября 2024
Мені сірий за 47300 самий класний

Janeke_in_UA• 27 сентября 2024
Я люблю свій кутовий за величезну нішу для зберігання. Там всі ковдри) але і ненавиджу одночасно, що під ним шерсть тварин намертво засіла. Брала би зараз на ніжках, через зручність прибирання. І виглядає якось ’повітрянно’.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2024
Мені подобаються фірми Роше. Правда ціни порядком вище.
Олечка79• 27 сентября 2024
У моей сестры Бетти, они довольны им, я бы брала с ножками серый
автор Лагшмивара • 27 сентября 2024
Ответ дляОлечка79
От бетті вже до батьків перевезла теж задоволена: лаконічно і практично. Тепер щось нового в новий ремонт захотілося
автор Лагшмивара • 27 сентября 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
Мені теж здається, що повинно ’здаватись повітряно’. Але боюсь, що коли стоятиме, чи не розчаруюсь. До того ж, проблема прибирання вирішена, є робот
автор Лагшмивара • 27 сентября 2024
Ответ дляlilu502
Мені сірий за 47300 самий класний
Дякую. Все такі поки що більшість за кутовий і за ’ніжки’
Ангелок з ріжками• 27 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
В нас Бетті комплект вже більше 15 років. Перетягли і як новий😆
БеллаДонна• 27 сентября 2024
у Блеста є диван Текні. Дуже рекомендую.
Однознчно беріть кутовий, місця займає так само, але посадкових місць більше. Крісло по факту незручно