Кіма кепка• 27 сентября 2024
Син 9кл, викликають в школу, декілька учнів, щось начудили(((
Таке вперше що мене викликають і він в списку учасників. Подробиці точно незнаю. Син каже що він ні до чого, я йому вірю. Як себе поводити в таких випадках. Ніхто не постраждав.
Заикальница• 27 сентября 2024
Быть на стороне сына, при любом раскладе. А потом дома разберетесь.
Бабуся мороз• 27 сентября 2024
Мою маму все время в школу вызывали, такое чудила, но сейчас нормальная. Забейте и поддерживайте сына
Кіма кепка
• 27 сентября 2024
Ответ дляЗаикальница
Це я розумію, як себе поводити серед батьків і вчителів ((( він якусь пояснювальну писав сьогодні з іншими одноклассниками їх затримали з уроків.
Шикаю і викаю• 27 сентября 2024
Спокійно розібратися в ситуації.
У нас в класі вчора було - 4 хлопці на перерві дурачилися- стрибали на спину один одному. У одного з них синець на руці . Мама його роздула скандал. Вечір розбірки були. Вранці всі в школі розбиралися. Виявилося ніхто нікого не бив.
Чупа-чупс• 27 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
Раз писав,то знає про що справа.
Шикаю і викаю• 27 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
Попросіть розказати правду яка в вона не була. Скажіть, що ви в будь якому випадку його підтримаєте.
Заикальница• 27 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
Выслушать. Быть спокойной. Дальше по ситуации, если что-то поломал, сказать, что возместите, если кто-то обидел, сказать, что поговорите с сыном. Спрашивать есть ли доказательства.
Моя тоже должна быть сейчас в 9 классе, врет безбожно, так что все может быть, но важно поддержать перед чужими, даже, если и виноват. Сын вам вообще ничего не сказал? Объяснительную же написал как-то.
Флюорография гуся• 27 сентября 2024
В школе покивать головой, беседу проведу.
Сыночка дома обцеловать, сказать что он бусинка не смотря ни на что.
к.Буланова• 27 сентября 2024
В классе сына мальчишки тоже постоянно что-то чудят. Но это такое, главное ,не воруют,не пьют и не курят.
ВільнаНазавжди• 27 сентября 2024
Ответ дляЗаикальница
Так проблема в тому, що вона особливо не намагається дома розібратися, а просто вірить сину. Але діти дома і в іншому місті можуть дуже сильно відрізнятися,і це теж треба розуміти
Кіма кепка
• 27 сентября 2024
Ответ дляЗаикальница
Вскользь, не особо понятно. Поговорим перед сном не хочу чтобы муж узнал... Муж приболел.
А Я Самая Самая• 27 сентября 2024
Ответ дляЗаикальница
У нас в школі дев´ятикласники створили паблік, куди виставляли фото інших дітей, викладачів з жахливими підписами (типу ’шлюха, відсосе в туалеті за 5 грн’ і фотка 6класниці + з особистими даними, телефонами), створювали діпфейки та заливали туди ж. За видалення фоток брали 500 грн.
Яке бути на стороні такого сина?
ВільнаНазавжди• 27 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
Интересные у вас однако семейный ые отношения...
Конотопська відьма• 27 сентября 2024
Сину вірити звичайно потрібно, але все ж таки треба розуміти, що він може казати неправду. Краще бути готовою до того, що дитина таки не каже всього.
Відірву та викину• 27 сентября 2024
Спитайте сина що трапилось, і поясніть, що якщо підете не підготована, не знаючи ситуацію, його зроблять винним у всьому а ви навіть не зможете заперечити, бо не в курсі.
Заикальница• 27 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Яке бути на стороні такого сина?
Когда есть уже доказательства, то другой разговор. Пока же ничего не ясно у автора.