Творческий типаж• 28 сентября 2024

Дівчата, ви робите макіяж щодня? Манікюр завжди?

Навіяно іншою темою
Результат:
вже голосів: 159
27 (16.98%) Макіяж щодня мінімальний
26 (16.35%) Манікюр завжди з покриттям
25 (15.72%) Ніякого макіяжу
25 (15.72%) Без манікюра
20 (12.58%) Манікюр без покриття
13 (8.18%) Макіяж щодня повний
9 (5.66%) Лише на свята мейк
7 (4.4%) Лише туш і помада/блиск
4 (2.52%) Результат
3 (1.89%) Лише туш
Белочкой зови• 28 сентября 2024
Не делаю ни макияж, ни маникюр
Пьяная вишня• 28 сентября 2024
Коли хочу роблю, коли хочу - не роблю. Залежить від мого настрою
Божий одуванчик• 28 сентября 2024
Завжди при параді
Гуру троллинга• 28 сентября 2024
Консилер, румʼяна, пудра
Туш для вій + помада або блиск

Стосовно манікюру, то він є завжди. Зараз з покриттям. До цього 3 роки лише гігієнічний. А до того періоду теж був з покриттям
Мовчу, але хочу• 28 сентября 2024
Как стала работать на удалёнке - только гигиенический маникюр. Из мейка - только губы крашу блеском.
хутряна володарка• 28 сентября 2024
Макияж да, всегда. Маникюр бывает ленюсь. Я гель не делаю, просто лаком покрываю. В этом году просто гигиенический делаю.
Эт вернячОк• 28 сентября 2024
Маникюр/педикюр последнее время только гигиенический. Макияж уже много лет - очень легкий тон и слегка подкрашеные карандашом брови. На губах прозрачный бальзам (свой цвет насыщенный).
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 сентября 2024
не всегда макияж, коенчно. просто одеть очки и улыбаться)
Синиця у спідниці• 28 сентября 2024
Ничего не делаю, ненавижу ощущение чего-либо на лице/ногтяг/коже, кроме хорошо и быстро впитыващегося качественного крема/сыворотки.
Конотопська відьма• 28 сентября 2024
Карандаш для бровей, румяна и бальзам для губ
Я в дамках• 28 сентября 2024
Макияж би крем и румяна щодня, маникюр роблю тільки прозорий в салоні з блиском щотижня ніяких гелів більше
Сижу_и_плачу• 28 сентября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Не делаю ни макияж, ни маникюр
Я тоже не делаю
О,ужас.....теперь тут нас загнобят что мы засранки и не настоящие женщины
ГейТуда• 28 сентября 2024
На лице ежедневно пудра, карандаш для бровей и румяна. Тушь по настроению. Маникюр гигиенический без покрытия стабильно раз в 2 недели. Я больше по уходовой косметике, которая позволяет мне «не штукатурить» лицо. К минимальным возрастным изменениям отношусь спокойно. Это необратимый процесс и в мои 34 сколько бы не рисуй, 20 летку косметикой из себя не сделаешь))
Белочкой зови• 28 сентября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Я тоже не делаю
Я и есть заср.нка и ненастоящая женщина. Только по другим причинам. Не умею готовить, не люблю делать уборку и мыть посуду
Кусачая Я• 28 сентября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Я тоже не делаю
Я с вами, если что)))
Сижу_и_плачу• 28 сентября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Ну и прекрасно,надо жить как хочется,а не как надо)
Сижу_и_плачу• 28 сентября 2024
Ответ дляКусачая Я
Я с вами, если что)))
Давайте))
автор Творческий типаж • 28 сентября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Я все вмію але також не люблю.
Заздрю тим хто отримує від цього задоволення. Для мене каторга
Сижу_и_плачу• 28 сентября 2024
Ответ дляТворческий типаж
Я все вмію але також не люблю.
Живите так ,как вам комфортно. И это правильно)
Белочкой зови• 28 сентября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Ничего хорошего в этом нет. И нельзя жить как хочется. Особенно если есть ребенок. Да и кто должен обеспечивать мне это ’как хочется’? Денег на покупку готовой еды или домработницу у меня нет
Намакушка• 28 сентября 2024
Макіяж під настрій, можу кожний день, а можу навіть на свято не нафарбуватись. Нігті майже не фарбую, гель-лак не підходить, дуже витончується нігтьова пластина. Нігті завжди чисті, манікюр за потребою. Але в мене практично не відростає кутикула, тож зволожую її, роблю ванночки, іноді відсуваю апельсиновою паличкою. Звісно, обрізаю заусениці, якщо з´являться
Кусачая Я• 28 сентября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Я тоже не делаю
Була нещодавно історія.
Приїхала до мене колишня подруга. Раніше сильно дружили, потім роз´їхались, не бачились років 10.
А тут на пару днів по справам приїхала і я до себе запросила.

Зранку приїхала, через пару годин почала питати, як я можу ходити без манікюру, педикюру, макіяжа, чоловік втече, друзів не буде і т.д.
Я посміялась. За день то подружки на каву покличуть (ходили разом), то з роботи дзвонять, особливо її здивувало як я на відеоконференцію сіла без мейка (працюю вдома).
Ввечері чоловік прийшов. Приніс нам тортик, суші, щоб не готувала, а з подругою поспілкувалась, поцілував, обійняв, запропонував повезти погуляти ввечері. Зранку каву зробив,як завжди, допоміг зі сніданком.
Сіла подруга плаче. Каже, що вона і з мейком, і з манікюром, і за чоловіком все робить, і готує, а ставлення як до прислуги, ноль уваги. А як твій до тебе стільки років з ніжністю ставиться? Чому така несправедливість?

Якщо чесно неприємно стало. Мабуть остання зустріч.
Да будет так• 28 сентября 2024
Как настроение. , больше за уходовой .
Из постоянного -гель для бровей
Маникюр педикюр. , гигиенический
Я шатенка , меня легко перекрасить, контрастность низкая