Божий одуванчик• 29 сентября 2024

Кто пользуется приложением АТБ? Зайдите

Вам нравится это приложение? Что в нем удобного? Поделитесь, плиз;) спасибо
Бджолина королева• 29 сентября 2024
Обычное приложение с доставкой продуктов. Хуже чем заказ юа, лучше чем сильпо

Регионщица• 29 сентября 2024
Ответ дляБджолина королева
В атб перекидає в інтернет магазин.і то, спочатку воно взагалі відкривало вкладку браузера. Оце недавно оновлення зробили. Найбестолковіший додаток магазину, який я коли небудь зустрічала.
ЛеньГуглить_правда• 29 сентября 2024
Я захожу с сайта - выбираю что мне нужно по скидкам (там удобнее смотреть), закидываю в корзину, в магазине открываю приложение и сверяюсь, чтобы что-то не забыть) доставкой не пользуюсь
Два-три тижні і фсьо• 29 сентября 2024
А доставка у них, платная?
Варена цибуля• 29 сентября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А доставка у них, платная?
да, до 3x км, 55грн, большe 3x км, 105, до 100кг.
Варена цибуля• 29 сентября 2024
Ответ дляРегионщица
а мнe нравится, лeт 5 пользуюсь.
Дружная семейка• 29 сентября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А доставка у них, платная?
Доставка везде разная, у нас в Одессе до 20 кг 49 грн, выше - 55. Но только закончилась акция бесплатная доставка при оплате Визой. До этого тоже были акции разные на доставку. И при покупке некоторых товаров стоимость доставки снижается. Мне нравится приложение и заказываю часто, особенно набрать тяжелого, картошки, муки, сахара и тд.
Регионщица• 29 сентября 2024
Ответ дляВарена цибуля
а мнe нравится, лeт 5 пользуюсь.
Жартуєте? Вони додаток з можливістю замовляти продукти випустили минулого року. Десь в другій половині 2022 додали функцію скан енд го (просканувати товар в магазині, оплатити і показати оплату охоронцю). До цього там були просто акції, пошук найближчого магазину, новини... Ви 5 років читали новини атб і шукали найближчий магазин?
ПС. Скріншот з плеймаркету з інформацією про додаток (дата випуску додатку, коли добавили інтернет магазин, який просто відкривався в браузері)
І посилання на статтю від лютого 2023 про додатки магазинів, атб там перше: https://rau.ua/novyni/top-mobilnih-dodatkiv-ritejl...
Регионщица• 29 сентября 2024
Скріншто не добавляється, ось:

Малинка• 29 сентября 2024
Цены на товары через интернет заказ часто дороже чем в магазине. Мне это не нравится.
Варена цибуля• 29 сентября 2024
Ответ дляРегионщица
у нас на ж.м. три АТБ. искать ничeго нe нужно, мнe выкидываeт карту с обозначeниeм АТБ, и я нажимаю то, котороe ближe. я в ноутбукe заказываю. нижe даю скрин, дальшe 10 страницы листать нe стала.

10 товара на суму 398.30
№ Замовлення 1102115
Дата 02.02.2022
Вага 2.794 кг
Регионщица• 29 сентября 2024
Ответ дляВарена цибуля

10 товара на суму 398.30
№ Замовлення 1102115
Дата 02.02.2022
Вага 2.794 кг
В ноутбуці не додаток, в ноутбуці сайт. Автор теми питає про додаток і мої повідомлення - про додаток. До чого тут сайт?
Два-три тижні і фсьо• 29 сентября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Спасибо. Попробую заказать что то.
Люблю джаз• 29 сентября 2024
Фігня. Повна фігня цей застосунок. При переході і інтернет магазин пошук постійно вибиває помилку. Доводиться вбивати двічі. І це реально час і реально бісить.
Таке враження що зроблено в ’Своя лінія’
ЖивунаБагамах• 29 сентября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Перша безкоштовно, я цим і скористалася)) А більше і не планую. Замовляю через додаток Фоззі - дуже зручний і доставка від 800 безкоштовна завжди, везуть аж з Вишневого в моє село. І це машина, де ящики з льодом, а не хлопець на мотоциклі з сумкою