Хочу в квартире, в помещении где нет окон, солнечного света, поставить вазоны с растениями. Подскажите, если их подсвечивать только фитолампами, смогут жить???
Спасибо заранее за ответы.
Усатая полосатая• 29 сентября 2024
Фітолампа чи звичайна світлодіодна не має різниці. Фітолампи це міф. Темнолюбиві розлини звісно будуть жить. Інші бажано хоч влітку винести десь на сонце або ближче до вікна.
Ответ дляУсатая полосатая
Реально можна просту світлодіодну?? Прикольно. Так це ще краще, якщо вибрати з теплим жовтим світлом замість противного фіолетового та червоного.
Дякую
Ответ дляУсатая полосатая
Але ніде немає інфи що звичайна такий самий ефект дає як і спец фіто.
Ответ дляAfina Palllada
Дякую
Ні не міфи. Є такі. Є компанія Broody. Україна. Певний час співпрацювали.
Залишився позитив))
Власна розробка (так, саме фіто, хоч коноплі підіймай...)
Залишився позитив))
Ответ дляnavariya
Залишився позитив))
Дякую, пошукаю)
Усатая полосатая• 29 сентября 2024
Ответ дляnavariya
Залишився позитив))
Якісна потужна світлодіодна лампа з хорошим спектром дає +/- той же ефект як і лампа з урізаним спектром (фітолампа). Тому всього цього вирвиглазного рожевого світла я не розумію.
Усатая полосатая• 29 сентября 2024
Ответ дляAfina Palllada
Можна поштукати в інтернеті і на ютубі, люди експерименти робили навіть. Головне в лампі -- це щоб вона яскраво світила і не надто гріла (тобто не розжарювання). спект впливає, але вплив не такий великий щоб брати спеціально фітолампу.
Ответ дляУсатая полосатая
Дякую
Я_не_аноним_100%• 29 сентября 2024
У мене розсада росте в коробах( щоб кіт не знищив). Замовляла на промі фіто 9вт+ додаю 4 вт біле світло. Ростуть без сонячних променів повністю.
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Дякую