Afina Palllada• 29 сентября 2024

Фитолампа, подскажите плз

Хочу в квартире, в помещении где нет окон, солнечного света, поставить вазоны с растениями. Подскажите, если их подсвечивать только фитолампами, смогут жить???
Спасибо заранее за ответы.
Усатая полосатая• 29 сентября 2024
Фітолампа чи звичайна світлодіодна не має різниці. Фітолампи це міф. Темнолюбиві розлини звісно будуть жить. Інші бажано хоч влітку винести десь на сонце або ближче до вікна.

автор Afina Palllada • 29 сентября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Реально можна просту світлодіодну?? Прикольно. Так це ще краще, якщо вибрати з теплим жовтим світлом замість противного фіолетового та червоного.
Дякую
автор Afina Palllada • 29 сентября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Але ніде немає інфи що звичайна такий самий ефект дає як і спец фіто.
ЖующаЯКонфету• 29 сентября 2024
Можу продать вам соляну лампу. Там 3 кіло
navariya• 29 сентября 2024
Ответ дляAfina Palllada
Дякую
Ні не міфи. Є такі. Є компанія Broody. Україна. Певний час співпрацювали.
Залишився позитив))
Власна розробка (так, саме фіто, хоч коноплі підіймай...)
автор Afina Palllada • 29 сентября 2024
Ответ дляnavariya
Залишився позитив))
Дякую, пошукаю)
Усатая полосатая• 29 сентября 2024
Ответ дляnavariya
Залишився позитив))
Якісна потужна світлодіодна лампа з хорошим спектром дає +/- той же ефект як і лампа з урізаним спектром (фітолампа). Тому всього цього вирвиглазного рожевого світла я не розумію.
Усатая полосатая• 29 сентября 2024
Ответ дляAfina Palllada
Можна поштукати в інтернеті і на ютубі, люди експерименти робили навіть. Головне в лампі -- це щоб вона яскраво світила і не надто гріла (тобто не розжарювання). спект впливає, але вплив не такий великий щоб брати спеціально фітолампу.
автор Afina Palllada • 29 сентября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Дякую

Я_не_аноним_100%• 29 сентября 2024
У мене розсада росте в коробах( щоб кіт не знищив). Замовляла на промі фіто 9вт+ додаю 4 вт біле світло. Ростуть без сонячних променів повністю.
автор Afina Palllada • 30 сентября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Дякую