Куда_бежать• 29 сентября 2024
Клиническая депрессия, давно пью АД, но депрессия присутствует
А вам вдалося повернутыся до повноційного життя? Я п´ю 4 роки, лежала у закрытому відділенні, не могла вже спати і їсти, лежала трупом, в хаті срач, їсти не готувала, на вулицю не виходила. Такого самовіддчуття не зрозуміти якщо не пережив.
Багато чого було що навіть могло лишити мене життя...
Тепер я слава богу сплю, їм, щось роблю. Але я постійно пхаю в себе їжу.. вже пузо як 8 міс. вагітності, їсти не хочу, а саме психологічна потреба втяжилити шлунок. Тепер шукаю психіатра щоб якось допоміг розібратись з зайвою вагою
Госпожа_тамагочи• 30 сентября 2024
Было такое состояние. А самое смешное, что оказался гипотериоз... Думала в дурку сдаваться. Дёрнуло к эндокринологу сходить перед психотерапевтом. Никогда не подумала бы, что гормоны могут привести к состоянию истерично-плаксивого унылого говна, которое даже встать с постели не хочет. Но у вас скорее всего уже вдоль и поперёк все обследовано. Может препараты на аппетит влияют?
Контрольница• 30 сентября 2024
От миасера, миртазапина жор ужасный. А так, надо искать причину депрессии-дефициты или болезнь или психотравма
Как нефиг делать• 30 сентября 2024
Ответ дляКонтрольница
О так, я на міасер набрала 15 кг за рік (((
Куда_бежать
• 30 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
А зараз як ви? П´єте ще АД и що з вагою?
Как нефиг делать• 30 сентября 2024
Ответ дляКуда_бежать
Та оце ж тільки рік приймаю. У мене змішаний тривожно-депресивний розлад, з тривогою допомогло, з депресивними проявами поки не дуже, хоча жити стало легше. Але у мене ще й обставини життя зараз сумні, тому я якогось дива від таблеток не очікую. Якщо не забивати на режим, то більш менш нормально живу. Вага зараз 64, була 49 до початку лікування, тобто я не прям якась дуже товста що мені важко ходити, просто апетит безконтрольний, зараз трошки вдалося взяти під контроль, і кожен день роблю хоча б кардіо на 30 хвилин якісь вправи, руки-ноги качаю, то вага вже не набирається, стоїть на місці. Зате з таблетками я почала спати як людина, рано лягаю і висипаюсь, і це дуже позитивно вплинуло на мій стан. Рік назад мене хотіли в стаціонар покласти, якщо порівнювати з тим то зараз все дуже непогано
Куда_бежать
• 30 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Як я вас розумію. Теж тревожно-депресивний розлад. А скільки вам ще пити, чи вже постійно?
Може б підібрали щось інше щоб такого жору не було.. чи боїтесь?
Как нефиг делать• 30 сентября 2024
Ответ дляКуда_бежать
Ну ми на початку лікування вирішили що мінімум рік пити, думаю ще буду пити бо батьки в прифронтовому, чоловік під Покровськом, брат там же, коротше привідів для переживань занадто багато, я навряд сама впораюсь. Оце думаю на наступній зустрічі попросити або щось інше підібрати, або спробувати їх відмінити (зараз два препарати пʼю і в досить високих дозуваннях)