Не гоню• 30 сентября 2024

Поясніть що за нова мода на Кацапії?

Вони у мовленні постійно вживають вставки української лексики вимовляючи на кацапський манер. І це від рівня бидла до політ еліти, досі у мене жах перед очима від Валькіно Матвієнківського ’тяжкай гадіни’.
А сьогодні одна етнічна московитська кацапка на своєму Ютуб каналі промукала буквально наступне: ’вбивать ворогов’, при тому що по їхньому по кацапськи буде ’убівать вракоф’.

Вони йо-ті? Або яка природа цих раптових українств?

Тут і кацапи вештаються може вони мені пояснять про цю їхню кацапську поведінку?

Прошу відповіді корокто і по справі.
Дяка.
Престидижитатор• 30 сентября 2024
Так разве на советчице не так же делают, только на украинском языке постоянно? Отчего у вас шок?
Швендяю містами• 30 сентября 2024
ще б я їх слухала чи дивилась
хутряна володарка• 30 сентября 2024
У меня встречный вопрос - зачем вы это все смотрите?
Дівчина Бобула• 30 сентября 2024
Научились у наших украиноязычных, которые кривляются и не в тему лепят свои ответы украинскими буквами на русский манер.
Шопингмонстр• 30 сентября 2024
І що, чому шок? Я також іноді пишу російські слова у варіанті транслітерації.
автор Не гоню • 30 сентября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Спойлер: і це збоку насправді - СПРАВЖНІСІНЬКЕ ЛАЙНО.
пу_пугренчик• 30 сентября 2024
Ответ дляНе гоню
С якога боку? Гугел транслейт сламался?
тянитолкайка• 30 сентября 2024
Мы стебёмся над руснёй, они над нами
Лєніна свалілі
автор Не гоню • 30 сентября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
В Україні багато кацапів, яких наїхало з радянського часу, також Україна систематично зросійщувалась по наказу влади у мск-спб. Це не
є дивним.
А ось на кацапії кацапи не вчать і ніколи не вчили українську і Московитія ніколи не українізувалася. Питання - звідки це українство у їхніх дурних головах?
Престидижитатор• 30 сентября 2024
Ответ дляНе гоню
є дивним.
Зеркалят нас
автор Не гоню • 30 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Мы стебёмся над руснёй, они над нами
Лєніна свалілі
кацапи історично довболоби. Використовують українську, яку вони ж заперечують її існування. Шизофазоїдні ібан*ати пля .......
Лорка-хлорка• 30 сентября 2024
Автор неуравновешена. Для чего вы смотрите кацапов?
Night1990• 30 сентября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Нервы себе потрепать наверное
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 сентября 2024
матвиенко использовала поэтический пример- там есть укр. слова. Даже путин говорил ’ти що, з глузду з´хав’.Типа вы не знали
Дівчина Бобула• 30 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Вот бы их обоих разорвало на части в прямом эфире
автор Не гоню • 30 сентября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Трапився на очі випадок, я не дивлюся їх.
автор Не гоню • 30 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Чому цей приклад вона чужою мовою гавкає?! ’великого та могутнього’ язика не вистачає?
Kateryna-S• 30 сентября 2024
Для них украинский звучит смешно.
Все.
автор Не гоню • 30 сентября 2024
Ответ дляKateryna-S
Для них украинский звучит смешно.
Все.
.... що є прямим свідченням їхньої національної глибокої довбойобаності.

І саме тому по Вашому вони на ньому розмовляють бо смішний?
Нда.... кацапляндська логіка...............
Попразендовна• 01 октября 2024
Ответ дляНе гоню

Они не «говорят» на нем, они шутят на нем, что непонятного?