Почекуха• 30 сентября 2024
Що за вірус ходить?
Діарея (вибачте прямо сильна). Температура 37. В животі урчить. Третій день. А не краще.
а сьогодні ще й висип на животі, ближче до ніг.
Хтось стикався? Чи ходить зараз щось подібне?
Наполеон Бонапарт• 30 сентября 2024
На работе болели. Читала, что будет ходить Лихорадка Западного Нила, может, это она?
Жена аллигатора• 30 сентября 2024
Якийсь кишковий вірус. Але з будь якими висипами радять показуватися лікарю
Почекуха
• 30 сентября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Вже була сьогодні. Лікування є.
Просто думаю спитаю, чи хто стикався.
Бо толком немає показників прямих на діагноз. Орієнтовно тільки.
Просто думаю спитаю, чи хто стикався.
ОбережнаЯ• 30 сентября 2024
Ответ дляПочекуха
Вже була сьогодні. Лікування є.
Просто думаю спитаю, чи хто стикався.
Яка вам різниця, як воно називається? Що, вже вигадали якісь специфічні ліки для окремих вірусів(чи взагалі від звичайних вірусів)? Лікування для всіх стандартне, протистмптомне, а там чекаємо, поки організм сам злікується.
Жена аллигатора• 30 сентября 2024
Все вірно, це може бути один з численних вірусів, який саме тип-не має значення. Лікуєте діарею, збиваєте температуру.
Фіфачка• 30 сентября 2024
Ответ дляПочекуха
Вже була сьогодні. Лікування є.
Просто думаю спитаю, чи хто стикався.
Очень любопытно ,Вам анализы какие-то назначили? Сыпь в нижней части живота не так уж и часто встречается. Температура и диарея, то такое.
Почекуха
• 30 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Так. Вже все прийшло.
По крові все ок.
Аналіз на підшлункову не дуже, але кажуть це в межах вірусу, а не самостійно.
Єдине, інтуїтивно здала кров на паразити, по крові аскариди позитивно. Але лікар радить перездати плр аналіз
По крові все ок.
Фіфачка• 30 сентября 2024
Ответ дляПочекуха
Так. Вже все прийшло.
По крові все ок.
К гинекологу сходите и здайте на ЗПП, если есть хоть малейшее сомнение, другими словами если был незащищённый половой контакт. С любой сыпью ходят к дерматологу, инфекционисту, терапевт такой себе советчик.
Почекуха
• 30 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Сумнівів немає. Бо контактів не було. І я ось буквально в серпні проходила всі аналізи..
То скоріше на ліки реакція.. або хтозна