Сарафанное радио• 30 сентября 2024

Как у вас проявлялся геморрой?

Спішу - перекидаюсь• 30 сентября 2024
Вы хотите у себя диагностировать, послушав опыт других?

Нетутешня• 30 сентября 2024
Ви точно його не пропустите. Якщо зовнішній - шишка знаружі, внутрішній всередині.
Синиця у спідниці• 30 сентября 2024
Постоянно ночью чесалась *опа
ніколи такого не було• 30 сентября 2024
Один раз було при вагітності. Працювала на городі і сталося. Другий раз взагалі з нічого вночі .обидва рази зовнішній тромбований вузол
Налогообложу• 30 сентября 2024
Слава богу в далёком прошлом.
Нужно менять питание,регулярный туалет,специальные физ.упражнения ,и после каждого похода по большому-подмываться прохладной водой.
Всё ушло.
ніколи такого не було• 30 сентября 2024
Ответ дляНалогообложу
Слава богу в далёком прошлом.
Всё ушло.
Ще б додала курсами ппити венотоніки. Весною та осінню
Настасья Пицун• 30 сентября 2024
Смотря какая стадия. Может просто зуд быть, может живот болеть, на следующий день уже болит сам гемморой, не перепутаеш, иногда вообще ничего не болит, но в туалет сходить сложно, как будто мешает что-то.
Всюди влазю• 30 сентября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Які саме препарати порадите? Приймала детралекс
Проня_Прокоповна• 30 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Нормовен

Всюди влазю• 30 сентября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Нормовен
Дякую, скільки таблеток вважається нормально пропити для профілактики курсом?
ніколи такого не було• 30 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Всі плюс мінус однакові. Нормовен пробувала, авеню, флебодія.
Marinamariana• 30 сентября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Постоянно ночью чесалась *опа
Это к глистам
Синиця у спідниці• 30 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Это к глистам
Нифига, почитайте
yuliia0096• 30 сентября 2024
Внешний. Была шишка. Болел ужасно. Ходить не могла. Недели 2 каждый день свечи 4 р в день.
Релиф адванс свечи и мазь релиф
Оксана -1f11• 30 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Мені призначали на місяць
Проня_Прокоповна• 01 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Не знаю, мені колега теж порадила цього року, бо вилізла шишка і не проходила. Вона п´є теж весною і восени по 1000 мг. Я ж купила 500 мг, але треба пити по 2 таблетки вранці і ввечері. Який період - не скажу. Бо я така людина, що пройшли симптоми - і я перестаю пити.
Проня_Прокоповна• 01 октября 2024
Плюс вичитала, що кава загущує кров, що теж впливає. Потрібно ходити годину вдень. Провокує сидяча робота