Любимка-анонимка• 01 октября 2024
Егоїзм, байдужість чи просто свинство?
Певний час я з донькою була в лікарні. В той час чоловік був вдома з сином. Вчора нас відпустили на декілька днів. Приїхавши, побачили повний треш в будинку. Підлога, ніби навіть не знімали взуття, гора посуду, всюди речі розкидані, ванна то взага щось страшне. Залишалось тільки нагадати купку посеред будинку і все - картина домальована.
У чоловіка в неділю був вихідний. Він і вдома нічим не був зайнятий. Я не розумію, чому не прибрати, хоча б поверхнево. Таке враження, що навмисне залишили все до мого приїзду. Ніби я в санаторії відпочивала, а тепер маю попрацювати. Вчора зробила їм обом розгон. Чоловік свято не розуміє, чого я вчепилася. Цілий вечір хапався за серце і пив корвалмент.
Донька попала в лікарню з дуже важкою ситуацією. Я мало не посивіла за перших два дні. А він жив собі спокійне життя. Коли дитині всю ніч вливали донарську кров він благополучно спав вдома. Я вже не кажу , що нас потрібно було з квітами і подарунками зустрічати, елементарно просто прибрати. Та де там? Він тепер дуже сильно ображений на всіх. До речі, з донькою також не спілкується.
Мене просто розносить на атоми.
Живчик-счастливчик• 01 октября 2024
Вам так само заспокійливого, лягайте і відпочивайте
На прибирання найдіть жіночку, за пів дня все буде чистеньке
Нічого страшного не сталося, а ви і собі в іншим весь мозок винесли
Ms. Откровенность• 01 октября 2024
егоізм нажаль, це вам трагедія, а йому можливість відпочити.
Фокус-Покус• 01 октября 2024
А якщо по темі, то потрібно було в неділю проговорити з чоловіком фронт робіт поки він вдома
Ленне-Рейма• 01 октября 2024
Ви на нервах і утрируєте ситуацію.
Впевнена, що чоловік з сином просто не помічали цей безлад і не надавали йому значення.
Сама вумна тутички• 01 октября 2024
Битовий інвалід,ви рабиня. Маю такого самого. За 25 років не вдалось щось втовкти. Свиня нечистоплотна
Любимка-анонимка
• 01 октября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
А сину скільки років?
Син дорослий. Також своє відходив.
Істеріомама• 01 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Після лікарні зазвичай купа зайвих грошей є.
Пригаю-цибаю• 01 октября 2024
А раньше он был заботливый и хозяйственный? Нет же)
Вы просто устали сильно. Перестаньте травить себе душу, мужа вашего это не изменит. У вас всего два варианта - изменить свое отношение и не ждать от людей того, что они не готовы делать, - или не жить с человеком, который вас не устраивает. И это в любом случае надо не на горячую голову решать.
Любимка-анонимка
• 01 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Тут не про прибирання, тут про відношення більше.
Живчик-счастливчик• 01 октября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Скільки сину років? Може там дитина мала йому не до чого було?
Любимка-анонимка
• 01 октября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Дійсно, так. Він собі просто відпочивав.
Сама вумна тутички• 01 октября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Головне не прибирайте, а заставте їх
Любимка-анонимка
• 01 октября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Я навіть про це не думала, чесно кажучи.
Херсон це Україна• 01 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Він перейняв приклад від батька. Де йому інше бачити?
Живчик-счастливчик• 01 октября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так ви пишете що чоловік працював і дивився дитину, то і про вас можна написати що ви в лікарні відпочивали поки він дома з сином ще й працює
Любимка-анонимка
• 01 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
15 років. Разом би стали і вся робота зайняла не більше години.
Живчик-счастливчик• 01 октября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ну так ви пишить зрозуміло, а доньки скільки років?
Безпорадна Кроко• 01 октября 2024
До чого ви привчили, те й зробив
Навряд чи ваш чоловік взагалі прибирає і робить щось по дому.
Любимка-анонимка
• 01 октября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
До чого ви привчили, те й зробив
Не часто, але буває, що робить. Аби зовсім ніколи й нічого не робив по дому, то і питань би не мала.
Безпорадна Кроко• 01 октября 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Дитина живе в іншій моделі відносин
Тому він допомагати не буде
Безпорадна Кроко• 01 октября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Але буває це що і як часто?
Бо ми прибираємо разом, або приходить прибирає жіночка
Подтяжка• 01 октября 2024
Я когда с младшим возвращалась с больницы, старшему и мужу сказала четко: убрать к моему приезду, я устала и хочу попасть в чистую квартиру, такую как была до моего отъезда . Тоже в следующий раз говорите. Они поленились просто.
Любимка-анонимка
• 01 октября 2024
Ответ дляІстеріомама
І якби питання тільки в чистоті. Тут все значно глибше.
Любимка-анонимка
• 01 октября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Але буває це що і як часто?
Може посуд помити, пропилососити, приготувати їсти, якщо я на роботі, а він має час. Звісно, що це досить велика рідкість, але буває.
Сегодня не целуюсь• 01 октября 2024
Я би могла зрозуміти, якщо б синові був рік і було тупо не до прибирання. А у вас два здорових дядька. Які як мінімум могли б речі по місцях класти, а як максимум прибрати все швидко до повернення мами. Але не схотіли.
Любимка-анонимка
• 01 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Сподіваюся, що наступного разу не буде.