Бачили що твориться
До цього час назад вилетів борт номер 1 з Тель- авів
Ответ дляСоната любви
Звіт ООН: 70% загиблих у Газі − це жінки і діти
Вівторок, 31 жовтня 2023, 09:41
генеральний комісар Близькосхідного агентства ООН для допомоги палестинським біженцям і організації робіт (БАПОР) Філіппо Лаззаріні
за даними Save the Children, майже 70% загиблих у Секторі Гази − це діти і жінки. Ця організація 29 жовтня повідомила, що лише за три тижні в Газі було вбито майже 3200 дітей, що перевищує кількість дітей, які щорічно гинуть у зонах конфліктів у світі, починаючи з 2019 року.
Лаззаріні підкреслив, що такі страшні цифри не можуть бути ’супутнім втратами’, і додав, що військові не жаліють ні церков, ні мечетей, ні лікарень та об´єктів БАПОР, в тому числі тих, які надають притулок переміщеним особам, − навіть у місцях, захищених міжнародним гуманітарним правом, уже загинуло і отримали поранення дуже багато людей.
В ООН також наголосили, що за три тижні з півночі на південь було витіснено понад один мільйон людей; але і південь зазнавав бомбардувань, в результаті яких загинуло багато людей, тож наразі ’в Газі немає безпечного місця’.
У результаті вимушеного переміщення, за словами Лаззаріні, понад 670 000 переміщених осіб зараз перебувають у переповнених школах і будівлях БАПОР, де вони живуть у жахливих антисанітарних умовах, з обмеженими запасами їжі і води.
Лаззаріні також повідомив, що БАПОР за останні три тижні втратив 64 колеги, причому остання така трагедія сталася ’дві години тому’, коли загинув його колега Самір разом з дружиною і вісьмома дітьми.
’Це найбільша кількість гуманітарних працівників ООН, загиблих у конфлікті за такий короткий час’, − сказав він.
Лаззаріні наголосив, що 13 000 його колег у Газі, які утримували 150 притулків БАПОР, підтримували роботу третини медичних центрів, керували 80 мобільними медичними бригадами, сприяли в´їзду гуманітарних конвоїв і розподіляли залишки палива в лікарнях, пекарнях і притулках, незабаром не зможуть працювати, оскільки у них закінчуються паливо, вода, їжа і медикаменти.
Вівторок, 31 жовтня 2023, 09:41
Там половина хамасовцев в той обисраной ООНе, они ещё и не такое понаписуют
Anastasiya-f052• 01 октября 2024
Ответ дляМимо_шла
Вот и последствия импотенции цивилизованного мира.
Если бы на вторжение в Украину мир ответил жёстко,то другие диктаторы не поднимали бы голову.
А то все только беспокойство могут выражать
your style• 01 октября 2024
Ответ дляBigSize_
Я не знаю. С кем они собираются воевать?
Мабуть, з Ізраїлем
Ответ дляLudaSHS
Иранский ракетный обстрел не нанес ущерба боеспособности ВВС Израиля, вопреки заявлениям Тегерана, сообщила армия Израиля, отметив, что ущерб от ракетной атаки минимален.
✅ тг
Хз какой может быть ущерб если у Израиля комплексов ПРО и ракет перехватчиков больше чем фонарей на улицах.
Ущерб от иранских ракет мог быть только в фантазиях руснявых свинособак.
Помянем Иран.
Иду за поп-корном
Помянем Иран.
Иду за поп-корном
Ваша-карма• 01 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Иран сообщил США, о том, что не заинтересован в расширении конфликта
Тг
До цього
Рейтер:
Иран предупредил США по дипломатическим каналам о готовящейся атаке за короткое время.
Восточный Синдром
Тг
До цього
Рейтер:
Восточный Синдром
Пока Израиль этой ночью по ним не жахнет .
Ответ дляNYC
Ну так такими ржавыми ракетами обстреливают Украину постоянно.
Не сравнивайте не сравнимое.
Почему ракета выпущенная по Израилю просто застряла в асфальте? Может потому что в ней нет боезаряда? Я же права. Просто кусок металла размером в шахед,а може и меньше.
Простите, но приезжайте в гости и поживите в Харькове, Запорожье и посмотрите на ржавые ракеты
Ваша-карма• 01 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Тг
До цього
Рейтер:
Восточный Синдром
Тг
До цього
Рейтер:
Восточный Синдром
Цирк на дроте , ничего удивительного учитывая договорняки
Ваша-карма• 01 октября 2024
Ответ дляiryna _b
Не сравнивайте не сравнимое.
Они там такие радые , аж танцуют с этими ракетами
Ответ дляLudaSHS
Я б все таки тримала кулачки на удари по воєнно- промисловому комплексу ірану, тому що крути, не крути, але хтось далеко воює з нашими ворогами, тими, що надають бомби і шахеди русні.
І до ракет з шахедами не забуваємо про наш збитий цивільний літак у 2020-му році в Ірані ...
Anastasiya-f052• 01 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Не вірю що вийде
Чому? Толку з того НАТО, яке лише занепокоюється.
Ответ дляСоната любви
Вівторок, 31 жовтня 2023, 09:41
Мать вашу! 13 000 представників ООН в газі!! 13 000! Газа якого розміру? Просто питання: Газа платить щорічний внесок в ООН як Україна?
Ваша-карма• 01 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
То договорнякі чи іран всем покажет?
Вы писали , что покажет ?
Ваша-карма• 01 октября 2024
❗️Сьогодні ввечері ми завдамо силової атаки по всьому Близькому Сходу, — ЗМІ з посиланням на ЦАХАЛ
Україна Online | Підписатись
Замес начинается конкретный
Україна Online | Підписатись
Замес начинается конкретный
Anastasiya-f052• 01 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
Україна Online | Підписатись
Замес начинается конкретный
Україна Online | Підписатись
Замес начинается конкретный
Ответ дляВаша-карма
Скрин будет ?
Вище читайте свої пости. що прощупають поки, і це не все.
Головне щоб перед черговим щупанієм Сша повідомили.
А про майбутні ризики великоі війни,3 світовоі
Мої теми,..
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3450931
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3480590
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3469529
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3453467
Мої теми,..
Ваша-карма• 01 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Мої теми,..
Не сливайтесь , в скрин давайте .
звездная галактика• 01 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Мої теми,..
она вас сейчас тоже в блок кинет