LudaSHS• 24 декабря 2024

Зміни в світовому порядку? Чи що це?

Що думаєте?? Це щось більше? Чи точкове? Чому зараз?
Сюди Сирію. сюди ж блекаут в Ірані.
Вчора читала про Белград, сьогодні вранці вже про Каїр.
автор LudaSHS • 24 декабря 2024
Сша невигідно качати Египет
А от радикалам? Там є території спірні з Ізраїлем.

Зараз тільки Балкан не хватало.
Корочка Хлеба• 24 декабря 2024
скоро в Белорахе выборы, в январе
rybka21• 24 декабря 2024
А шо там в сусідів з північного заходу, майдан намічається?
автор LudaSHS • 24 декабря 2024
Акції протесту в Сербії тривають уже понад місяць.
І все нарощується
rybka21• 24 декабря 2024
З точкового складається загальне
Olvia1987• 24 декабря 2024
Ответ дляКорочка Хлеба
скоро в Белорахе выборы, в январе
Зачем?
Daimyo• 24 декабря 2024
Так и есть, это перемены в мировом порядке.
И они набирают оборот, а привычного образа жизни уже не будет.
Люди в большинстве своем, когда родились и научились мыслить, то даже не думали что это всё достанется на их долю, жизнь она как квест, каждый день новый уровень.
автор LudaSHS • 24 декабря 2024
Ответ дляКорочка Хлеба
скоро в Белорахе выборы, в январе
О там теж пішло в мережі вкиди різних сторін, що буле майдан, ну типу того, чи лукаш побіжить до асада, є такі статті, так.

Ще сша знову своїм радило виїхати з білорашки.
Під війни у нас, зараз, можливо що хоч
Вчора заводи вибухали в Туреччині ще
Хтось старається
автор LudaSHS • 24 декабря 2024
Ответ дляrybka21
З точкового складається загальне
Поки броуновське наче
І різні сили
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Ответ дляrybka21
США просять своїх громадян покинути країну
Daimyo• 24 декабря 2024
Ответ дляКорочка Хлеба
скоро в Белорахе выборы, в январе
26 января вроде бы, а вчера читала вот такую новость:
США призвали американцев немедленно покинуть Беларусь
«В связи с произвольным исполнением белорусскими властями местных законов и риском задержания, продолжающимся содействием войне россии против Украины, а также повышенной нестабильностью и непредсказуемостью обстановки в регионе, не путешествуйте в Беларусь»,
— говорится на сайте Госдепа.

Значит и там что-то похоже намечается, ведь нет дыма без огня.
rybka21• 24 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Поки броуновське наче
І різні сили
Це тільки так здається
Тому що з першого погляду не можемо скласти загальну картинку.
Будь яка війна це переділ сфер впливу. Навіть якщо вона здається локальною, цей переділ охоплює набагато більше, ніж теріторії бойових дій.
rybka21• 24 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Готують печиво?
Len_to4ka• 24 декабря 2024
Турбулентність 🤷‍♀️
автор LudaSHS • 24 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Це тільки так здається
Я давно нашу війну не вважаю локальною
Це більше геть, але ми вигрібаємо, нажаль.
Це 2 світи, і світ демократій зараз слабкіше, але в цьому часовому проміжку, плюс популісти і хайпожери у владі. Субʼєктивність накладає відбиток на реаліі.
_Katya_1985• 24 декабря 2024
Ответ дляDaimyo
— говорится на сайте Госдепа.

хоть бы на Киев свой орешник не кинули, чтобы заглушить протесты в Белоруссии
автор LudaSHS • 24 декабря 2024
Ответ дляLen_to4ka
Турбулентність 🤷‍♀️
Так
Але все думаю куди воно йде і коли докотиться
пружина не може сжиматися постійно
Манула• 24 декабря 2024
За Портніковим чим довше триватиме війна між Україною та роZZією , тим більше нестабільності та інших військових конфліктів буде розгортатися у світі ...
rybka21• 24 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Я давно нашу війну не вважаю локальною
Ми один з полігонів
Та ж сама Сирія пережила десятиріччя жахів, і ще незрозуміло, що там буде далі
автор LudaSHS • 24 декабря 2024
Ответ для_Katya_1985
Піку ескалаціі ще не було, до кінця січня самий тяжкий період торгів на арені і залякувань
Smusish• 24 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Зачем?
Щоб знову виграв вибори лукашенко!
автор LudaSHS • 24 декабря 2024
Ответ дляМанула
Він вважає війна вічна?

З довгим періодом затишшя, коротким війни, затишшя може бути десятками років.
Але останнє щось його Ізраїльська теорія пала, бо в Ізраїлі вже вважається довга війна. По його рахунку.
rybka21• 24 декабря 2024
Ответ дляМанула
Ланцюгова реакція
Фізика і життя
In limbo• 24 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
А чому Ви так вважаєте? Думаєте після інавгурації Трампа буде якась прогнозованість та стала крива ескалації? Мені здається, що навпаки
автор LudaSHS • 24 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Ми один з полігонів
Ми так, у другу світову теж удар тут більш був.
А через спротив і сталін більше геноцид приніс саме на ці землі.
Як писав колись російський Пастухов - Україна це нова китайська стіна. Річ навіть не в рашці, а не віддати Китаю, рашка інструмент Китаю
Smusish• 24 декабря 2024
Ответ для_Katya_1985
Та ні, він у них при взлеті,,рухне на кремль!
MarinaPA• 24 декабря 2024
Всі чекали поки Україна послабить рашку і як тільки відчули це, почали переділ в країнах де рашка мала вплив. Погано тільки , що ми від цього страждаємо найбільше і взяли весь удар на себе.
автор LudaSHS • 24 декабря 2024
Ответ дляIn limbo
Прогнозованості, різкої не буде.
Перше півріччя 25 точно. Але вважають тяо піде. З оборотів мереж.

Як пішло в 22 кінці, що нам це коштувало? стримування зсу, відкат допомоги сша, цідили ’ варити жабу повільно,’ саліванщина, ітого війна затягнулася.
Зараз буде саліванщина?
Чи якась епоха трамповщина? А яка вона?
автор LudaSHS • 24 декабря 2024
Ответ дляMarinaPA
Так
Вони валять рашку, через неї китай
Ми стримуємо.
Smusish• 24 декабря 2024
Ответ дляMarinaPA
Згодна вами. Виснадили росію, спустошили їх склади з ракетами В нашу землю. І тепер, буде багато цікавого, поступово зараз почнуть її видавлювати з зайнятих позицій, роками.