Ку-кусик• Изменено 03 октября 2024
Легколакс, треба збільшувати дозу до поносу, а потім зменшувати?
Лікар сказала так лікується запор
Дитині в нормі 8 г, але лікар каже додавати кожні 3 доби + 3 грама щоб дитина почала кожного дня какати. На 8 г не какає
Якшо не какає то ще додавати легколакс.. щоб був понос
А тоді вже відміняти коли почне кожного дня какати
Але в інструкції написано максимально 8 грам..
Штора с кисточкой• 03 октября 2024
Знову ви. У вас один лікар? Зверніться до іншого, чи ви хочете лікувати дитину за анонімними порадами форуму?
Ку-кусик
• 03 октября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Я не лікую на форумі
Хочу запитати як було в інших мам
Є різні лікарі. Ви і самі знаєте. А є досвід інших мам які вже зуби зїли на цій проблемі
Хочу запитати як було в інших мам
З горіха зерня• 03 октября 2024
Скільки ви даєте вже легколакс? Він не зразу починає діяти. Десь день на 4 процес пішов, до цього ставила мікролакс через день
Штора с кисточкой• 03 октября 2024
Вас питали про питний режим дитини, про те, як дитина харчується, чи достатньо клітковини споживає. Ви не даєте ніякої інформації і хочете поради. Ви нагодували вчора дитину буряковим салатом, чи ківі, що ви вчора зробили не такого, як завжди, щоб дитина покакала?
Ку-кусик
• 03 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Тиждень давала в дозі 4 г
Лікар сказала що мало, підвищуємо до 8 г
Так даю поки тиждень
Але мтжливо не праивльно даю. 8 г треба випити зранку яи розбити на 2 прийома?
Так даю поки тиждень
Ку-кусик
• 03 октября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Просто вчора був 5 день
Він так завжди какає на 5 день
Відмінності були в стулі- вони стали не твердими
Він так завжди какає на 5 день
Штора с кисточкой• 03 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Просто вчора був 5 день
Він так завжди какає на 5 день
Ви знову не відповідаєте про суті.
Ви це прочииали в інструкції?
До початку лікування потрібно виключити органічну природу запору. Лікування запору будь-яким лікарським засобом є лише допоміжною терапією за умови дотримання здорового способу життя та культури харчування, а саме: споживання більшої кількості рідини та клітковини, відповідна фізична активність та відновлення діяльності кишечнику.
Ви це прочииали в інструкції?
Ку-кусик
• 03 октября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Ви знову не відповідаєте про суті.
Ви це прочииали в інструкції?
Все це є в нас
Басейн, футбол
Фрукти, овочі, групи
Картопля мінімум, вермішель мінімум
Басейн, футбол
Фрукти, овочі, групи
Картопля мінімум, вермішель мінімум
З горіха зерня• 03 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Тиждень давала в дозі 4 г
Так даю поки тиждень
Я вам ответила в той теме. Давайте утром натощак в пол стакана воды и вечером перед сном. И не бойтесь Микролакса, нельзя так долго ждать. Больше воды.
Ку-кусик
• 03 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Дякую вам
Ку-кусик
• 03 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Бо лікар якось так сказала що мікролакс не можна робити
Він звикне і взагалі не буде какати
Треба дозу підвищувати легколаксом і все.. чекати поносу
Він звикне і взагалі не буде какати
З горіха зерня• 03 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Він звикне і взагалі не буде какати
Бред. Будет он какать и без Микролакса. Когда начнет действовать легколакс. Я верю словам хирурга, что опорожнение должно происходить максимум через день. И не важно, как ребенок сходит, сам или с помощью Микролакса или глицерин свечи
Штора с кисточкой• 03 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Просто вчора був 5 день
Він так завжди какає на 5 день
То дитина вчора какала, яка проблема? Змініть раціон, давайте воду, вам про це пишуть в кожній темі.
З горіха зерня• 03 октября 2024
И не забывайте, действие легколакса в том, что бы абсорбировать жидкость и благодаря этому размягчать кал. Вам нужно много пить, это очень важно
З горіха зерня• 03 октября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Поверьте, если ребенок имеет желание НЕ какать, он этого не будет делать даже на одном борще в течение дня. У меня ситуация точь в точь как у автора. Пока ребенок не отпустил эту ситуацию, не расслабился и не понял, что это не больно и не страшно (а это время, много времени), ничего не помогало кроме легколакса. Который не даёт ребенку возможности сдерживать.
Штора с кисточкой• 03 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Вчера автор написала, что у неё вся семья питается одинаково, а запоры у одного ребенка. И не написала ни разу, что конкретно она изменила в рационе, чтоб помочь ребенку. Начала следить, чтоб ребенок больше пил, и ребенок больше пьет, кормила его сливовым пюре/свеклой/киви 3 дня подряд, убрав все мучное и крохмалосодержащее. И вот, ребенок, выпивая по 2 стакана воды 5 дней, съедая один буряк в день в любом виде, лоток киви в неделю, кило слив в неделю и тд, не какает. Что делать? Почитайте мой вопрос: что вы сделали вчера из рекомендаций, о которых спрашивали? Ответ: он вчера покакал..🤦 А сегодня новая тема.
Ку-кусик
• 03 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Так і було
Вчора зрадів що коли покакав
Каже шо не больно
І не страшно
Навіть не тужився
Тобто все в його голові
Він ще хотів у вівторок покакати.. але ківі, сливи, вода не допомагало. Він тримав у собі
Не міг стримати вчора, вчора покакав і зрадів
Вчора зрадів що коли покакав
Каже шо не больно
І не страшно
Навіть не тужився
Тобто все в його голові
З горіха зерня• 03 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Так і було
Вчора зрадів що коли покакав
Каже шо не больно
І не страшно
Навіть не тужився
Тобто все в його голові
Вчора зрадів що коли покакав
Каже шо не больно
І не страшно
Навіть не тужився
Тобто все в його голові
Забыла написать. Я ходила к психологу. Акцент с этого процесса убираем. Ну покакал, хорошо, иди дальше играть... То есть без хлопанья в ладоши, конфеты, покупки игрушки. Это естественно для людей, как дышать, всё. Ну и легколакс, ДЛИТЕЛЬНО. Пока ребенок вообще не перестанет внимание обращать на этот процесс: забежать, покакать и выйти дальше играть. Сбавлять легколакс очень постепенно , убирать по пол пакетика буквально. И плавно свести на нет. У нас это заняло почти полгода...Но у нас было куча разных ошибок, поэтому может так долго