Ответ дляАдляВасЯникто
Самый безопасный это возле верховной рады
Спасибо за ответ по теме
_Annyshka____• сегодня в 18:16
Ответ дляАдляВасЯникто
Неправда. Туди прилітали і ракети, і шахеди. Звісно, це не так як жити поруч з Артемом чи якоюсь ТЕС, але там були влучання.
Район Львіської, далі вниз по Бульварно-Кудрявській такий нічого. Але не думаю, що в Києві зараз можна відчувати себе в безпеці.
_Annyshka____• сегодня в 18:18
Ответ дляМоpгана
Про прильоти по Кабміну і Інститутській ви не знали?
Це коментарі з тієї серії, що по Конча-Заспі не прилітає. Люди пишуть всіляку дурню, коментарі заради хайпу.
АдляВасЯникто• сегодня в 18:20
Договорнячок бизнес Ахметова, особняки олигархов, отдельные объекты это всё не трогают. Потому что олигархи Украины и РФ общаются между собой.
Ответ дляBrita
Конча заспа, в частности Козин
Дуже дякую, думаю де зняти житло короткостроково
_Annyshka____• сегодня в 18:22
Ответ дляBrita
Конча заспа, в частности Козин
Ну так по Деревʼяній та Щербанівці теж не прилітало, але ж на цих назвах не похайпуєш, бо вони не на слуху.
Ответ для_Annyshka____
А, до речі, одна мадам вже присіла за те, що патякала, що ракетами треба летіти саме на ВР та Конча-Заспу. 15 рочків їй дали. Правда, вона на роботі таке молола, а не на форумі. Але прецедент є!
АдляВасЯникто• сегодня в 18:26
Ответ дляAsasasasa
Угу, и все заводы ахметки в Мариуполе тоже по договорняку разнесли
Это когда война там была а почему разбили? Там Азов в подвалах был. До этого завод не тронутый был.
_Annyshka____• сегодня в 18:26
Ответ дляМоpгана
Я коли до батьків в гості приїжджаю в тихе місце, то там теж люблять говорити, що все договорняки, бо по ВРУ і Конча-Заспі не бʼють. Я їм наводжу контраргумент, що вони в житті жодного вибуху не чули, що їх не бомблять, це значить теж договорняк. Одразу бажання сперечатись в них пропадає.
Ива Купальская• сегодня в 18:31
Новопечерские липки, ни одного выбитого окна, хотя летает мимо на тец-5 будь здоров. Тут у селебритей квартирки и у простых новых украинцев
АдляВасЯникто• сегодня в 18:30
Ответ дляAsasasasa
А в Киеве не война?))))
Там танки на улицах? Уличные бои? Настоящая война это Дружковка, Константиновка и др.