Байрактарна• 03 октября 2024
Корм для котов Carpatian
Кто даёт своим заерям? Хороший?
Я вчера взяла на пробу - кот ел лучше, чем пурину гурме. И состав вроде лучше.
Что вы думаете об этом корме?
Ангелок з ріжками• 03 октября 2024
Давно даю, склад дуже гарний, кошка наїдається меншою кількістю, довше сита, упаковки вистачає на 1.5-2 міс.
Ангелок з ріжками• 03 октября 2024
ціна теж радує, вологий теж гарний, пачки по 100 г, ціна 13-14 грн без акції.
Хата на мати• 03 октября 2024
Я киці даю лише оптіміл. Лише він в неї не викликає алергії і поносу. Таким дешевим не ризикнула б годувати, моя мадам дуже ніжна і вибаглива.
Байрактарна
• 03 октября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Да, я тоже обратила внимание, что влажный 100 грамм пачки
У меня кот пурину не доедал до конца 85 грамм, а тут 100 грамм сьел
Байрактарна
• 03 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Я прочитала состав оптимила и карпатиана влажного - так он идентичный
Ангелок з ріжками• 03 октября 2024
Ответ дляХата на мати
така ціна бо він український, це преміум з гарним складом та високим вмістом мяса
Хата на мати• 03 октября 2024
Ответ дляБайрактарна
Можливо ідентичний, оптіміл ціну високу тримає бо торгова марка відома. Але вийшли на той що киці підходить і на тому добре. Бо від шеби і пуріни в неї понос і дерматит був. То я навіть не хочу ризикувати і щось інше їй давати.
Пффф 100%• 03 октября 2024
Автор дякую за пораду, треба спробувати...
Якщо знати що він дійсно не шкідливий, то на зекономлені кошти можна взяти, ще одну котодитину в сім’ю.
Единая страна!• 03 октября 2024
Корм хороший, брала и сухой и паучи. Шотландец ест с удовольствием
В шоколаде• 03 октября 2024
Мой хорошо ел, удивлена - обычно только соус вылизывает у ’подозрительных’ кормов.
Оле Лукойе• 03 октября 2024
Ответ дляПффф 100%
беріть дитнку)
вам буде + в карму)