Біля нас невеличкий магазин, і пара продавчинь з кулінарії постійно синячать серед білого дня. Цікаво що їх взагалі це не напрягає, але виглядає жахливо
Ответ дляjuliarp
В мене в спортзалі дівчина-тренер постійно підбухує вінішко)))) А потім спокійно йде тренувати своїх клієнтів)
Ото цікава картина
А з продавцями буває часто, особливо в маленьких крамничках
Ото цікава картина
Цікаво що клієнтам нормально) я б таке не зрозуміла, людина не може втриматись від бухачки навіть на роботі
Veronika_100k• 03 октября 2024
На заправке на днях видели. Еле теплая дама была. Я думала, она убьется, пока нам кофе сделала 🤣