ЗновЗдоров• 04 октября 2024

Аборт (переривання вагітності) Київ.

Незапланована вагітність ≈ 5 тижнів . Підкажіть будь ласка де в Києві зробити переривання бо поки бачу , що роблять не в знайомих мені клініках і що краще медикаментозне чи вакуум. Можливо хтось робив в добробуті чи Адонісі то якого лікаря порадите?
Дякую.
Разгуляшка• 04 октября 2024
А сколько это сейчас стоит?
Я в дамках• 04 октября 2024
Я робила вакуум, у мене і так з гормонами проблеми. Плюс після медикаментозного іноді все одно треба дочищати
Силиконочка• 04 октября 2024
можу дати контакти гінеколога з Астарти, вона ще працює на Червоному Хуторі. буде з вами на зв´язку вдень-вночі
Стриптизерка• 04 октября 2024
Термін маленький. Робіть медикаментозне переривання.
Стриптизерка• 04 октября 2024
Але, ні Добробут, ні Адоніс зараз МП не проводять, лише вакуум.

Київ, медичний центр «Унімедікал», зателефонуйте їм.
Сон і дрімота• 04 октября 2024
а может не надо?
Скокмоно - стокнуно• 04 октября 2024
Может не в тему, но посоветую все таки вакуум. Была ЗБ. Тоже маленький срок. Врач предложила медикаментозный. И нифига. Три дня ждали и все равно пришлось делать вакуум.
Гостра на язик• 04 октября 2024
Добробут 18 тысяч. Вакуум.
После мед.аборта, может понадобиться вакуум, если все не выйдет.
Подумайте дважды.
Может оставите?
Пуки-куки• 04 октября 2024
Не знаю обставин, але подумайте добре. Може не варто?