Я таке знаю• Изменено 04 октября 2024

Хто купує марафони від русні?

Триндець. Виявляється продають марафони від путінської..! Це нормально?
Свій варік• 04 октября 2024
кто это?
Вилами по воде• 04 октября 2024
а ви чого там лазите?
AnnaOst• 04 октября 2024
Ви чули колись про таргетовану рекламу?
Мамкиня доця• 04 октября 2024
гроші не пахнуть
автор Я таке знаю • 04 октября 2024
Ответ дляВилами по воде
а ви чого там лазите?
де там? Це український Кідстаф, не кацапський!
автор Я таке знаю • 04 октября 2024
Виявляється що у нього всі марафони від кацапів!
Околовита• 04 октября 2024
Ох она и больная на голову, как то случайно попалась на Ютуб. Нормальный человек её слушать не будет
ОбережнаЯ• 04 октября 2024
Какая у нее фигура в купальнике?
автор Я таке знаю • 04 октября 2024
І воно зареєструвалось в 2023 році. Заробляти на крові українців для кацапської мразоти!
Тепличная• 04 октября 2024
Да, в разделе тренингов, большинство ру
БЦАшка• 04 октября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
.
Не служанка• 04 октября 2024
Это эта прибацнутая психологиня? Ох она и без царя в голове. Точнее, по ходу, с пуйлом в голове. Мне все время кажется, что женщины с такими безумными глазами, и закончат жизнь в безумии
Инфотуфелька• 04 октября 2024
Якісь Андрій? Преміум курс розповсюджує?
Инфотуфелька• 04 октября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Подивіться Вайбер що за ава
НЛОша• 04 октября 2024
Знаєте , скільки тут таких оголошень?
А ще більше вдячних відгуків по них.
Я жалілась адміністрації, але віз і далі там .
Але Вам зараз напихають в панаму любителі какая разніца і виїхаіші жіночки.
Не служанка• 04 октября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Та не паникуйте. Эти деньги он себе в карман засовывает, а не рашке дарит. Но да, стремно
Леннон_Жив!• 04 октября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Он для себя зарабатывает а не для нее. У нее купил и тут перепродает.
Дівчина заглядєніє• 04 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Знаєте , скільки тут таких оголошень?
А ще більше вдячних відгуків по них.
Питання тут де ж курси українців і українською на подібні теми? Всі скаржитися а контенту мало
Инфотуфелька• 04 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Знаєте , скільки тут таких оголошень?
А ще більше вдячних відгуків по них.
Група ’ свобода слова’ типу
Все з ніг на голову
автор Я таке знаю • 04 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Знаєте , скільки тут таких оголошень?
А ще більше вдячних відгуків по них.
Згодна з Вами.

А щодо напихають ’какая разница’, то мене думка вати не цікавить!
Шальная коклетка• 04 октября 2024
Вообще фиолетово кто это и что это. А кому надо такие курсы не будет смотреть чьи они
автор Я таке знаю • 04 октября 2024
Ответ дляНе служанка
фу мразота і воно і оте, що воно пропагандує
Оскорбляю всячески• 04 октября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
От саме хотіла написати.Інколи є теми,які є тільки на російських є.У них купувати не хочеться,а тут перепродаж за копійки у порівнянні.І так це йде в українську кишеню)
Хтомолодець? Я!• 04 октября 2024
AnnaOst, що заблокувала півфорума, ви не бачите, що це не таргет? Аби ляптути.
автор Я таке знаю • 04 октября 2024
Ответ дляШальная коклетка
ми з вашого ’язика’ зрозуміли вже це
автор Я таке знаю • 04 октября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
питання даже не у темі, а у тому, що саме і як подається. Це ж ГІВНО, а не марафони!
Не служанка• 04 октября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Надо время. Все будет. Большинство курсов даже украинских были на рос. Просто надо подождать, ну и украинцам обращать внимание не на рашистских блогеров и спецов, а на наших. Думаю, ещё максимум два года, и будет достаточно нашего контента
Готова до другої• 04 октября 2024
Какая вам разница ? Если надо покупайте, если нет идите мимо.
Я вообще не знаю кто это и что это.
Викачую яйцями• 04 октября 2024
Почему автор не возмущается российской газовой трубой, идущей , через всю нашу страну?
Тушьмушьнюшь• 04 октября 2024
А де ваші претензії до правящой верхушкі , що заробляє на війні, а то готові людину здерти, купив до війни курси, а досі продає