МадамОхмури• 04 октября 2024

Кокосовое масло при атопии

Девочки, помню тут кто-то советовал. Хочу попробовать. Все эти эмоленты в период обострения невозможно использовать, оно печет сильно. И приходится в итоге подключать гормональные крема. Дерматологи много чего назначали, но толку мало от этого. У ребенка обостряется сильно от перегрева особенно, чуть вспотел и все. А осенью и зимой невозможно иначе. На месте не стоит, бегает, прыгает. Не в футболке же выпускать. Хотя и одеваю не сильно тепло, а все равно :( помню кто-то писал за кокосовое масло. Какое вы используете? Как именно наносить? С какого возраста можно? У меня есть баночка, написано что можно и в косметических целях и для приготовления блюд.. в общем буду благодарна если кто подскажет.
Кросівки оригінал• 04 октября 2024
Не надо масло, кожу надо смягчать кремами с липидами
И в гормональных ничего страшного нет в период обострения
Кроме как с верхние слои кожи она никуда не проникает
Сейчас найду крем который помогал сыну

Кросівки оригінал• 04 октября 2024
Вот этот крем помогал сыну, покупала в Италии
Никаких масел использовать нельзя!
Когда обострение снять кутивейтом или прочим
Постоянно держать диету и давать сорбенты. Я давала лактофильтрум. Таким образом до 3 лет вылечили
Ещё уберите все домашние цветы. В земле много плесени, часто у атопиков на нее аллергия
Штора с кисточкой• 04 октября 2024
В мене в сина був атопічний дерматит в дитинстві. Не допомагали ніякі олії взагалі, вони ще гірше сушать шкіру.

Я можу порадити спробувати таке. Є бренд української косметики Майди. Я ним з нещодавно користувся, дуже задоволена, але я не про це.
В них на сайті є крем, зараз Вам скину назву. В мене у подруги страшна екзема на руках була, вже і гормони не дуже допомагали. Я ій купила пробнік і все загоїлося, прямо якесь диво. Вона вже купила собі повну версію. Цей бренд цікавий тим що там можна спочатку взяти міні-версію, а потім якщо засіб підійшов - то повнорозмірну. Пробнік щось 50-60 грн коштує. Не сприймайте за рекламу, просто дійсно різниця велика які в неї руки були і які зараз

Бренд myidi
крем для обличчя KORAGARD atopi cream
Поживний крем для обличчя сприяє загоєнню запалень та зменшенню відчуття свербежу, нормалізує діяльність клітин шкіри, забезпечує інтенсивне живлення та сприяє оновленню текстури шкіри. Не залишає жирних слідів, не містить гормонів та антибіотиків, не викликає звикання.

КОРАГАРД атопі крем – фітоактивний лямелярний препарат для корекції проявів дерматиту, псоріазу та екземи. Сприяє загоєнню запалень та зменшенню відчуття свербежу, нормалізує діяльність клітин шкіри, забезпечує інтенсивне живлення та сприяє оновленню текстури шкіри. Не залишає жирних слідів, не містить гормонів та антибіотиків, не викликає звикання. Підходить для використання як на обличчі, так і на тілі.Поживний крем для обличчя сприяє загоєнню запалень та зменшенню відчуття свербежу, нормалізує діяльність клітин шкіри, забезпечує інтенсивне живлення та сприяє оновленню текстури шкіри. Не залишає жирних слідів, не містить гормонів та антибіотиків, не викликає звикання.
КОРАГАРД атопі крем – фітоактивний лямелярний препарат для корекції проявів дерматиту, псоріазу та екземи. Сприяє загоєнню запалень та зменшенню відчуття свербежу, нормалізує діяльність клітин шкіри, забезпечує інтенсивне живлення та сприяє оновленню текстури шкіри. Не залишає жирних слідів, не містить гормонів та антибіотиків, не викликає звикання. Підходить для використання як на обличчі, так і на тілі.
Кросівки оригінал• 04 октября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой

Бренд myidi
крем для обличчя KORAGARD atopi cream

У них даже на сайте ограничение по возрасту есть, маленьким детям точно нет
Штора с кисточкой• 04 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
13+ написано. Автор віку не вказала. Але гормоні шкідливіші в будь якому випадку. До того ж на сайті є консультант, який відповідає на всі питання
Кросівки оригінал• 04 октября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Гормони мають зовсім інше призначення, це не порівнювані речі. Як мама атопічноі дитини в минулому і подивившись склад крему, можу сказати, він не дієвий, а за рахунок великої кількість якихось есенцій може бути великим алергеном
Штора с кисточкой• 04 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Добре. Не сперечатимусь с вами. Я розповіла досвід подруги з екземою, доречі вона страшний алергик, та в мене від його використання пройшов на лікті ділянка яка дуже схожа на екзему була і не могла її навіть елокомом вилікувати. А зараз мякенький абсолютно чистий лікоть.