Заикальница• 04 октября 2024

Коли укривати троянди у цьому році

Коли ви будете їх укривати, та як? Є кущикі яким десь рік два, але ними ніхто не займався, не укривав їх, а є декілька нових
parele• 04 октября 2024
Лет пять уже не укрываю вообще. Присыпаю только шейку землей. В конце октября-начале ноября, по погоде смотрю.

Туфли в чешуе• 04 октября 2024
Перед морозами засиплю грунтом з гіркою, все. Якщо буде нижче за -15 то ще агроволокно
Баба Йога• 04 октября 2024
коли вже встановить температура вночі і вдень біля 2-3 градусів і біля 0 і заморозків.
вкриваю - землею коріння прикидаю+ опале листя.
автор Заикальница • 04 октября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
А обрізаєте їх на зиму?
автор Заикальница • 04 октября 2024
Ответ дляparele
А обрізаєте їх на зиму?
Физрукая• 04 октября 2024
Навіщо їх вкривати? Ви бачите які зими теплі стали?
Туфли в чешуе• 04 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
А обрізаєте їх на зиму?
Дивлячись які.
parele• 04 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
А обрізаєте їх на зиму?
Нет, обрезаю весной, когда уже понятно, как зиму пережили. Осенью срезаю только бутоны.
Трейдер кріпти• 04 октября 2024
Нічого ніколи не укриваю і не збираюся, все і так квітне

Працівниця року• 04 октября 2024
Мої ще цвітуть , як перші морози почнуться, буду нагинати плетисті, після -5, вкривати. Чернігівська обл.