Маю сечі• 04 октября 2024
Які парфуми найцікавіші у Burberry I чому?
Маю сечі
• 04 октября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
А чому не поцікавитись у консультантів в Брок?
Тому що я не сприймаю консультантів. І я не зберу всіх на зміні порадитись. А тут багато людей і багато думок.
Пацака-задирака• 04 октября 2024
Мне барбери Боди нравится . Но флакон уже не купить, только на распив на кремчике. Он переносит меня лет на 10 назад. В такое спокойное и беззаботное время
Xвостокрутелка• 04 октября 2024
А мої найулюбленіші були туалетна The Beat, поки так і не знайшла їм заміну, раптом хто щось порадить.
КарамбОлька• 05 октября 2024
Колись це був мій улюбленй парфюмернйи бренд: мої перші люксові парфюми - уікенд, потім довгий час моє ароматне я - Лондон. Але ці класичні парфюми зараз не раджу, вони зіпсовані новими формулами. Зараз я маю Богиню Барбері, і це дуже класний парфюм, хоча не можу сказати, що це шедевр.