Синди Кроуфорд• 04 октября 2024
яку пишете адресу в Аліекспрес (в Київ)?
якщо багатоквартирний будинок, то ж точно не прийде на адресу, але номер відділення пошти (вказано що доставка Міст або Нова)там нема де вписати
Ашотакоя• 04 октября 2024
Вони присилають по індексу, якщо міст то прийде повідомлення щоб вибрали відділення зручне для отримання
Мой завтрак• 04 октября 2024
Ответ дляАшотакоя
Мені таке повідомлення і для Нової пошти приходило
Синди Кроуфорд
• 04 октября 2024
Ответ дляАшотакоя
а адресу (вулицю) вже можна укр.мовою писати ? бо в мене неясно як правильно - бо букву г іноді як h пишуть
Синди Кроуфорд
• 04 октября 2024
Ответ дляМой завтрак
Ашотакоя• 04 октября 2024
Адреса взагалі ніякої ролі не грає, хоть і китайською. Вони шлють посилку на поштовий індекс, якщо посилка йде вперше то можна вибрати місце отримання міст або нова пошта потім автоматом шлють на ті відділення які обрали в перший раз.
Мой завтрак• 05 октября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я писала англійськими буквами