Хропочка з гривкою• 24 ноября 2025

Хто часто замовляє на некст

Підкажіть будь ласка, перший раз зробила замовлення. Вже через кілька хвилин після оплати побачила що в номері телефону є зайвий нуль після 380. Чи присилає некст трек-номер? Щоб хоч якось контролювати відправлення
Ананомчикус• 24 ноября 2025
З зайвим нулем не прийняло б вашого номера.
hrystia• 24 ноября 2025
На електронну пошту прийде підтвердження
Ананомчикус• 24 ноября 2025
На пошті є підтвердження замовлення, трек надсилає міст. Некст підтримка працює українською
Ашотакоя• 24 ноября 2025
Все на почту приходит. Никогда по телефону никаких не было коммуникаций. Кроме курьера
автор Хропочка з гривкою • 24 ноября 2025
Ответ дляАнаномчикус
так, на пошту прийшло підтвердження замовлення зразу після оплати. А чи прийде трек щоб відслідкувати посилку? Ви не в курсі?
Ответ дляАшотакоя
просто думала що в додаток Міст підтягнеться за допомогою телефону
Ответ дляАнаномчикус
я сама в шоці що не побачила, ось в такому форматі був до зміни 380050*****, тобто зайвий нуль перед кодом
НеВРотик• 24 ноября 2025
Там только курьер наш мист будет звонить, что приехал. Последняя цифра поместитлась?
Карусель-весель• 24 ноября 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
В Міст посилка буде відслідковуватись вже після відправлення. Якщо ви щойно зробили замовлення, то в Місті його ще нема. Але на електронку прийде трек номер, просто трохи пізніше.
Ответ дляНеВРотик
так, все вмістилось
Ответ дляКарусель-весель
дякую
Пирожкиня• 24 ноября 2025
На пошту все приходить
НеВРотик• 24 ноября 2025
Если телефон поместится то будет ок, курьер разберётся как позвонить
Ананомчикус• 24 ноября 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Лише зайвий нуль чи не влізла осиання цифра вашого номера?
Ананомчикус• 24 ноября 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
так, все вмістилось
Ну тоді це не зайвий нуль:)