Коварная Зая• сегодня в 10:07

Чи потрібні тут штори?

Якщо підбирати штори- потрібно підібрати під колір ліжка?
Є жалюзі на вікнах
Чи додають штори затишок? Чи лишити просто тюль?
Зробіть вибір:
вже голосів: 60
Штори купувати
Просто тюль повісити
автор Коварная Зая • сегодня в 10:08
Фото бильця
Винник• сегодня в 10:09
А якщо були б дерев´яні, то ви ставні б монтували.
ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 10:09
Надо,как в больничке- без штор!
Борщик• сегодня в 10:10
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Надо,как в больничке- без штор!
Та ні, треба як в Версалі, щоб ламбрекен і всі діла
Акукарача• сегодня в 10:10
Штори під колір покривала
автор Коварная Зая • сегодня в 10:10
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Надо,как в больничке- без штор!
Я просто люблю мінімалізм і щоб менше пилюки, легше прибирати
Не впевнена шо буду штори затуляти
Просто питання - чи краща кімната буде виглядати із шторами?
автор Коварная Зая • сегодня в 10:10
Ответ дляАкукарача
Штори під колір покривала
О а покривала в мене немає ще
Як його вибрати?
Акукарача• сегодня в 10:11
Ответ дляКоварная Зая
Не впевнена шо буду штори затуляти
Gpt вам може зробити візуалізації. Спробуйте. Перед тим зробіть пару скринів з пінтересту що вам подобається, але одним повідомленням
А_мій_самий_самий• сегодня в 10:14
ні,кімната дуже темна. тюль і ролети(світлі,але не білі). В мене так. Штори ще вкрадуть місце і світло. вони зайві
Prervana• сегодня в 10:14
Я шторы люблю и вешала бы красивый тяжелый велюровый вензель, еще и с кутасом
Україна понад усе!• сегодня в 10:15
Я за штори, але не в колір ліжка, а темніші або зовсім іншого який вам подобається
автор Коварная Зая • сегодня в 10:16
Ответ дляУкраїна понад усе!
А покривало?
Може дійсно замовити покривало і штори подібного кольору?
Задираю носа• сегодня в 10:16
Тюль вже обрали?
Иванка Бур• сегодня в 10:17
Шторы придадут завершенный вид и ’спокойствие’ спальне.
Если солнечная сторона - полумрак утром для комфортного сна.
автор Коварная Зая • сегодня в 10:17
Ответ дляИванка Бур
Так
Але питання як той колір підібрати
a.ostroverh• сегодня в 10:17
Мне без текстиля не уютно вообще
Это финальный штрих в интерьере
И шторы, и тюль бы я вешала однозначно

А подбирать можно как угодно. Хоть в цвет стен, хоть акцентным цветом
Тішуся неперетішуся• сегодня в 10:19
Ответ дляКоварная Зая
Так
Але питання як той колір підібрати
Вибирайте колір штор наближений до кольору стін
автор Коварная Зая • сегодня в 10:20
Ответ дляТішуся неперетішуся
А в мене колір дуже світлий стін
Відтінок білого/молочного

А покривало тоді якого кольору? Світле не практично
Тішуся неперетішуся• сегодня в 10:21
Ответ дляКоварная Зая
А в мене колір дуже світлий стін
Відтінок білого/молочного

Так беріть і штори молочного кольору
А покривало візьміть більш контрастного кольору
Тішуся неперетішуся• сегодня в 10:22
Ответ дляКоварная Зая
А в мене колір дуже світлий стін
Відтінок білого/молочного

Ось мої, молочно-білі
автор Коварная Зая • сегодня в 10:23
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ось мої, молочно-білі
А покривало яке у вас
Джинци на Флісі• сегодня в 10:23
Жалюзі повністю не пропускають світло ? Я штори купувала тільки з цією метою - щоб спати у повністю темній кімнаті. Якщо жалюзі виконують цю функцію, тоді не купувала б. Вони забирають місце і роблять кімнату меншою.
Тішуся неперетішуся• сегодня в 10:24
Ответ дляКоварная Зая
А покривало яке у вас
Це не спальня, а вітальня з диваном темно-сірим
Україна понад усе!• сегодня в 10:24
Ответ дляКоварная Зая
А покривало?
Так, буде затишно та більш благородніше. Тюль один вішали в 00х, зараз штори в тренді. По кольору, то оберіть який вам до душі та задайте в Пінтерест, типу спальня з темно-зеленими шторами. Кольору стін якщо, то у вас стіни дуже світлі, не гарно,як на мене.
Україна понад усе!• сегодня в 10:27
Допишу, ще є дизайнерські поради, що в кімнаті повинно бути світлішим чи темнішим. Десь бачила,але не знайду так швидко
Голубец• сегодня в 10:28
Ответ дляКоварная Зая
Не впевнена шо буду штори затуляти
звісно буде більш затишно зі шторами.
Колір можна підбирати різний, краще не тон в тон, бо ви все рівно не попадете. Часто підбирають в тон дивана чи покривала, але це не дуже сучасно.
Голубец• сегодня в 10:32
Ответ дляКоварная Зая
А в мене колір дуже світлий стін
Відтінок білого/молочного

зазвичай таку формулу використовують - 60% основного кольору, 30% - додаткового і 10% - акцентного.
Я б підбирала в колір стін, але трохи темніші, в колір ліжка і покривала не варто, але треба такий - щоб гарно поєднувався, наприклад з тієїж палітри, але світліший.
Майданщица• сегодня в 10:33
Я б додала штори такої ж фактури як бильце, трохи світліші, на широких кільцях.
КАПСЛОЧНИЦА• сегодня в 10:37
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Надо,как в больничке- без штор!
Нужно как в театре - бархатные шторы с бахромой и ламбрекенами.
Гірчинка• сегодня в 10:42
Ответ дляКоварная Зая
А покривало?
Вы не в Одессе? Можно на 7 км съездить, там большой выбор тканей (по крайней мере до войны так было), на любой кошелёк, есть и очень дорогие под заказ, там же и пошьют вам и покрывало, и шторы, и гардины и даже пуфик перетянут в цвет, если захотите.
П.с. вспомнился Валера
На мой вкус шторы просятся. Сразу станет уютнее. Совсем не обязательно нашивать ламбрекены и воланы, но правильная и не куцая штора украсит спальню, придаст одомашненность.