Мейк-ап форева• 05 октября 2024

Чи купуєте бурий (нешліфований) рис? І який і де?

Мяо мой мяо• 05 октября 2024
да, но не ем
уже килограмм 5 выбросила птицам
туда же черный и красный

Пищалка• 05 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
да, но не ем
уже килограмм 5 выбросила птицам
туда же черный и красный
Тоже самое))
База_птеродактилей• 05 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
да, но не ем
уже килограмм 5 выбросила птицам
туда же черный и красный
А почему выбрасываете? Не съедобный?
База_птеродактилей• 05 октября 2024
Ответ дляПищалка
Тоже самое))
Не вкусный? Думала купить попробовать, но не вижу нигде в продаже
Мяо мой мяо• 05 октября 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
А почему выбрасываете? Не съедобный?
покупаю в порыве хелси лайф ))
выбрасываю - потому, что жуки завелись ))
даже не помню, успела я его хоть раз таки сварить или нет
Ластовиння• 05 октября 2024
У мене поряд магазинчик, де різні вагові сухофрукти, горіхи та ін. 200 грн/ кг. Хто не звик, тому він жорсткуватий. Варити його довше, звісно. Я додаю звичайний, тобто спочатку кидаю бурий, а з часом досипаю трохи білого, тоді жувати зручніше
Ширли-Мырли• 05 октября 2024
Надоел уже всем в семье. Иногда покупаю себе маленькую упаковку, никто больше его не хочет.
ТебеОноНадось• 05 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
да, но не ем
уже килограмм 5 выбросила птицам
туда же черный и красный
Я рис не люблю, думала може такі сорти смачніші, але ні, взагалі не сподобалися, гірші за звичайний, теж викинула.
автор Мейк-ап форева • 05 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
да, но не ем
уже килограмм 5 выбросила птицам
туда же черный и красный
чому?? він же дуже смачний. правда зараз від 120грн/кг в супермаркетах

автор Мейк-ап форева • 05 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
а я не розумію білий. мені як раз бурий смачно.
значит 120грн/кг в супермаркетах - то і не так дорого, бо ви за 200
Ластовиння• 05 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Ну, він є трохи різний, але так, 120 норм ціна.
Я білий теж не люблю, ну, гранульований крохмаль, спеції, овочі ще його якось трохи роблять кращим. Але багатьом бурий не заходить, бо він твердіші й, тоді от варіант змішати
Мяо мой мяо• 05 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
да хоть 1000
наверное не такой он вкусный, что и моим домашним не зашел, что валялся
все, что вкусное, у нас долго не лежит )))
Мяо мой мяо• 05 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
мои басмати любят очень
он тоже по 150-200 грн кило
автор Мейк-ап форева • 05 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
мои басмати любят очень
он тоже по 150-200 грн кило
а для мене він крозмальний
Мяо мой мяо• 05 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
а для мене він крозмальний
возможно, но они любят
я вообще никакой не ем
автор Мейк-ап форева • 05 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
возможно, но они любят
я вообще никакой не ем
ясно. я чогось думала що тема буде про тих хто ппшник)) а вийшло що тема про смаки )
буває)
мені бурий смачний, але може ще і тому що я звикла його сам по собі, максимум соль, перчик чи трошки олійки нерафінованої капнути зверху.
Мяо мой мяо• 05 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
буває)
так я ж и покупала, все думала, что буду его есть на ПП
но ем мясо и овощи
крупы так и не смогла себя заставить, никакие
ну, чиа пуддинг иногда делаю
ну киноа иногда могу сварить
все
автор Мейк-ап форева • 05 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
но ем мясо и овощи
ну, чиа пуддинг иногда делаю
ну киноа иногда могу сварить
все
ну раз легко викидували дорогий рис, то значить з грошима добре. то я б також не їла крупи!просто крупи - гарний спосіб трохи зменшити розходи
Мяо мой мяо• 05 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
согласна, но я их никогда не ела
я вообще, ем только мясо, овощи и фрукты
поэтому, когда читаю ПП или диеты - откажитесь от сладкого, откажитесь от мучного, исключите картофель - всегда смешно, я все это и так не ем
поняла, что просто жрать мне надо меньше и будет все хорошо ))

автор Мейк-ап форева • 05 октября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
согласна, но я их никогда не ела
ну я також не люблю крупи. я б тільки дорогі=якісні мяса риби з листовими овочами , рукколою і фруктми несолодкими їла б. але фінансово поки не тягня таку розкіш. коли трохи жила в німеччині, зрозуміла що зелень, овочі ппшні дешевші там вдвічі, і круглий рік, бо з іспаніі італіі і т д
Все питаю зарання• 05 октября 2024
Син був на дієті, я купила бурий нешліфований - несмачно було, син сказав, щоб більше не купувала. Чорний нормально наче їв. На Фоззі замовляла, там і червоний, і які хочеш