Веселуха Муха• 05 октября 2024
Як подати на виплати, якщо дитину народила за кордоном?
Всім привіт
Ми живемо в Німеччині, мала вже народилася тут, довідку про громадянство я їй зробила, як подати на виплати, ті що 40 тисяч? Чи можна це зробити дистанційно? Якщо хтось має такий досвід відпишіть, дякую
Відморожена• 05 октября 2024
Барбітта• 05 октября 2024
Ответ дляВишиванка
Вам ті копійки зроблять погоду?
а как же не поиметь и Германию и Украину
короткопамятна• 05 октября 2024
Ответ дляВикасикрет
Мо там папа немец
Автор пишет, что сделала ребёнку справку об украинском гражданстве.
короткопамятна• 05 октября 2024
Ответ дляДуболом
Мля, і все мало й мало🫠 да, автор.
Денег много не бывает. Автор жила и платила налоги в Украине, почему бы теперь не получить деньги на ребёнка.
короткопамятна• 05 октября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вже ні. В США тепер не дають громадянство наліво і направо
Брат мужа выехал с семьей в Америку весной 2022. Жена была уже беременная. Ребёнок получил гражданство Америки.
Привіт з ботойбіччя• 05 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
Моя подруга теж народила в США. Ніякого громадянства США дитина не отримала. Виїхали також в 2022.
короткопамятна• 05 октября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я пишу то, что сказали родственники. После войны они в Украину не едут.
Вареничніца• 05 октября 2024
Ответ дляКороль дивана
Має право, я не сперечаюсь. Просто стільки зайвих рухів заради копійок.
Сх…яле мае право ?
Она выехала!
Деть родился за границей!
Почему из моих налогов ей должны платить что она сидит жопой в теплой стране ?
Тех кто остался ущемляют со всех сторон!
На садики, школы, медицину и армию все урезали !
Она жопу греет- давай ей выплаты …
Надеюсь выплаты пойдут « по назначению» и аукнутся …
Она выехала!
Деть родился за границей!
Она жопу греет- давай ей выплаты …
Вареничніца• 05 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
Потому шо другого не давали ?
Хер бы она сделала украинское если бы была возможность другое взять 😂😂😂
короткопамятна• 05 октября 2024
Ответ дляВареничніца
Потому шо другого не давали ?
Как это относится к вопросу автора?
Веселуха Муха
• 05 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Удалено администрацией...
Веселуха Муха
• 05 октября 2024
Ответ дляВареничніца
Сх…яле мае право ?
Она выехала!
Деть родился за границей!
Она жопу греет- давай ей выплаты …
Она выехала!
Деть родился за границей!
Она жопу греет- давай ей выплаты …
Я не перестала бути громадянкою цієї країни і діти мої теж мають паспорт. Тому все, що належить нам, я заберу. Маю право. А ви свою жовч собі лишіть, така заздрісна 😅
Поддакиваю иногДА• 05 октября 2024
Ответ дляВідморожена
Нічого не заблоковано. Пробуйте інший браузер
Щоб подати через дію треба мати українське свідоцтво про народження з серією і номером. Якщо свідоцтво іноземне, то апостиль, переклад і особисто подавати. Але вам правильно пишуть, що заради такого їздити морочитись з доками це вже не знаю якого рівня жадібність має бути.
Барбітта• 05 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Удалено администрацией...
хорошая у вас подпись, содержательная, раскрывает вашу сущность
ЛижТолько• 05 октября 2024
Ответ дляВареничніца
Сх…яле мае право ?
Она выехала!
Деть родился за границей!
Она жопу греет- давай ей выплаты …
Она выехала!
Деть родился за границей!
Она жопу греет- давай ей выплаты …
А то что автор платила налоги до войны и вы теперь на её налоги живёте- ок?
Кака жаба однако))
Khmelnichanka• 07 октября 2024
Ответ дляВареничніца
Сх…яле мае право ?
Она выехала!
Деть родился за границей!
Она жопу греет- давай ей выплаты …
Она выехала!
Деть родился за границей!
Она жопу греет- давай ей выплаты …
А автора хтось позбавив громадянства? Чи її дитину? Чи, може, вона не платила податків раніше? Інша справа, чи захоче автор оформлювати то все. Але право - має.
12 галюцинаций• 25 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
А чого нє? Дитина має право. Тільки наша країна і деякі люди вважають, що дитині нічого не мають дати, зато на війну забрати аж бігом.
Так вы сбежали вам никто ничего не должен
12 галюцинаций• 25 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Так приезжайте забирайте, вы ведь даже и ехать не хотите забирать, зелю заберите сразу с собой
Веселуха Муха
• 07 ноября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Я вже оформила і отримала на карту. Не тушни.