Сокодавка ще та• 06 октября 2024

А у вас з´явилося відчуття, що ви живете як колись планували?

Якось після сорока років перебирала свої речі з дитинства і знайшла щоденник юнацьких років. Почала його вести як мала 16 років і останній запис як народилася в мене перша дитина.

І наче ж пам´ятаю майже всі ці записи - що тоді сталося, як почувалася, а наче читаєш - і це як книга про когось іншого, не про тебе.

І в яийсь момент зрозуміла, що зі мною відбулося багато чого з того, про що колись мріяла.

Як виглядає мій дім, який там інтер´єр
Чим я займаюся на роботі - власний бізнес, не від кого не залежу, працюю як зручно і коли зручно.
Як живу і з ким. Наприклад, я завжди себе бачила без партнерів і так і вийшло - з чоловіком розлучилася., дітей виростила сама.
Що я люблю, які в мене хобі - навіть країни, які я відвідала першими, були згадані в моєму щоденнику)

Виходить, що ми самі себе програмуємо власними фантазіями і потім здійснюємо їх, самі того не помічаючи.

Як у вас з вашими юнацьими мріями? Щось збулося?
Ніколи не збрешу• 06 октября 2024
Відносно, так.
Збувся переїзд і 3 дітей.
Красота неземная• 06 октября 2024
никогда не мечтала что не буду работать - но так вышло
посетила странны о которых и не мечтала
Пацан к успеху шел• 06 октября 2024
разве что кошку завела, даже двоих. это единственное, что сбылось
Топтунша• 06 октября 2024
Да, причем есть все то, что меньше зависит от меня))
А вот кубики пресса, которые себе обеспечить могу лишь я сама, все никак у меня не появятся)))))
Губи з філером• 06 октября 2024
Хотела чтоб у меня были 2 дочки- блондинка и брюнетка. Так и вышло)
Налогообложу• 06 октября 2024
Жить в войну никогда не мечтала.
КохайтесьЧорнобровi• 06 октября 2024
Не сбылось абсолютно ничего.
ПростоБелка• 06 октября 2024
половина из того не сбылась...никогда не думала, что в 18 буду жить лучше, чем в 35...но жизнь непредсказуема
Лівий Локіть• 06 октября 2024
Я никогда не строила четких планов на жизнь