Мама Чели• 06 октября 2024
Мами підлітків
Як ви?
Я потроху здаю...
У мене на фоні стресу (як сказала лікар) , гормональний збій.
А за останній час, крім уроків, стресу ніякого не було🤷🏻♀️
Я потроху здаю...
Мастер Класс• 08 октября 2024
Ответ дляМerida
4 по алгебре и геометрии
Остальные в норме. Сам, без мамки за спиной
Жах(
Бавовна• 09 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Автор, я вас розумію, щодня хочу створити тут тему і запитати, коли це зміниться і цих підлітків попускає. Всі вихідні сварилась, намагалась своїм прикладом довести, що математика над важлива у житті, особливо, для хлопчика. В результаті, порвав книгу, довів мене до сказу і так нічого і не зробив. Не треба йому і крапка, повна відмова від уроків, тільки гра нон стоп.
На жаль, ігри затягують. Дозволяють пірнути у іншу реальність (тим паче, коли існуюча реальність війни страшна).
Можливо, це вже залежність від ігор? А справа не в математиці.