ХикориДикори• 07 октября 2024
Питання про інсуліновий індекс до тих, хто знається на інсулінорезистентності
Чому навіть зранку не можна продукти з відносно високим інсуліновим індексом? Навіяно темою про харчування Тіни Кароль https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3614365 , коли лише в проміжку 13.00-15.00 можна продукти з ненизьким (більшим за 30) Інс.Інд.
Бо хоч там тутешні баби заздрісні возмущалися, але я сама не прям товста, але щоб не мати "вічні зайві 5кг"набряклості і жирку і втоми, хочу харчуватися як Тіна, ну і тренуюся звісно хай і не як вона, але..
І де найбільш точна табличка саме з інсуліновим, а не глікемічним індексом?
Обнимашкина• 07 октября 2024
О Боги! Де ви берете бажання жити цими цифрами?! Це ж себе вводити в залежність.
Тіні готують і рахують за неї.
Вас надовго вистачить? То чи треба ввязуватись і тратить свій час?
Правильне харчування без під´їдань гадостів і спорт. Кращого дуету ще не придумали
Тіні готують і рахують за неї.
Сорока-ворона• 07 октября 2024
Ответ дляОбнимашкина
А, ну ще можете як і Танька оземпік поколоти
Ну про оземпік звичайно ні слова 🤷♀️
Кручу хвости• 07 октября 2024
є думка що якщо їсти вуглеводні зранку то запускається механізм викиду великої кількості інсуліну який буде впливати на ваш апетит і на бажання жерти солодке
є думка деяких дієтологів що зранку треба їсти тільки білки, наприклад яєшню, а найгірший сніданок це якісь пластівці
ще є думка що якщо людина не хоче зїсти білка то вона не голодна а її бажання вуглеводнів - це результат впливу інсуліну
ще додам
по цій же теорії солодке краще як десерт їсти після обіду
ще додам
Хтомолодець? Я!• 07 октября 2024
Ответ дляКручу хвости
ще додам
И это очень правильно. Я после завтрака жирово-белкового типа яйца с мясом и овощами прекрасно до обеда себя чувствую. Я после завтрака кашей - через полтора часа хочу жрать.
Если утром стопчу сладкого потом весь день хочется сладкого.
Впораюсь зі всим• 07 октября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я после овсянки на молоке с утра могу не есть до 14.00. Яйцо с мясом засунуть в себя с утра это надо ещё очень постараться, мне вообще мясо тяжело идёт, запах его не люблю и консистенцию (((
Тіна ти? Кароль вже теж злетіла з катушок, як катька Павліка і прийшла на кідстаф усім довести, шо не оземпік і вона сама так похуділа? Оземпік не тільки тіло сушить, а і мозок трохи? Усі бачать і знають як і на чому Тіна схудла і які такі чарівні дієти їй домогли так схуднути. Оземпік це диво препарат, але побічні ефекти ще ніхто не дослідив до кінця
Сорока-ворона• 07 октября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Девочки после кофе я могу не есть.
Аппетита нет 👍
После АДов набрала пару кг , сбросить вообще не могу .
Аппетита нет 👍
Сорока-ворона• 07 октября 2024
Ответ дляol_kin
Аякжеж
Сорока-ворона• 07 октября 2024
Ответ дляol_kin
Але погодьтеся ,вона виглядає гарно
Хтомолодець? Я!• 07 октября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Все мы разные) даже просто два вареных яйца всмятку и бутер с сыром мне лучше на завтрак чем овсянка
Кидаю курити• 07 октября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Тоже не представляю, как можно наесться овсянкой(
Через 1-2 часа уже снова хочется есть после нее(
Fancy Love• 07 октября 2024
Для чого вам інсуліновий індекс, якщо у вас немає інсулінзалежного діабету? Інсулін виробляється на будь-яку їжу - це транспортний гормон. Без нього не буде засвоєння.
Добротная• 07 октября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Да. Когда я не ем сладкое и не пью алкоголь, мне есть хочется намного реже. Нет резких скачков инсулина
Раздражевская• 07 октября 2024
У тій темі бредятина написана.
Немає ’точної’ таблиці. Логіку включіть
Голубая фишка• 07 октября 2024
Ответ дляol_kin
Та досить вже людину травити. Тіна навіть і товстою ніколи не була. Покращати фігуру, як в неї, це 3-4 місяці ненапружної низьковугл.дієти. Все. Додайте її заняття йогою.
В мене так саме було - схудла, без жодного спорту. В віці 38-39. Дієти і режим - то основа здоров‘я і їх цілком достатньо. Ніякого дива.
Голубая фишка• 07 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Але погодьтеся ,вона виглядає гарно
Вона завжди виглядала гарно.
ХикориДикори
• 07 октября 2024
Ответ дляКручу хвости
ще додам
дякую за детальну відповідь! а може знаєте ще і по темі https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3615030 ? бо я здивована чому такий втсокий індекс у фасолі
ЗдесяЯ• 07 октября 2024
Ответ дляol_kin
А як ви знаєте що вона оземпік вживає?