Дона Ко Ко• 07 октября 2024

Цитрамон в Європі, як називається?

аромат Жука• 07 октября 2024
Ибупрофен
Агент Пинкертона• 07 октября 2024
А нафига он вам
автор Дона Ко Ко • 07 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
Ибупрофен
Ні, це не той склад.
В Туреччині знайшла прям аналог. А в Європі не знаю(
автор Дона Ко Ко • 07 октября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
А нафига он вам
Бо тільки він допомогає від головної болі. Навіть німесил чи все інше важкіше не допомагає
НеКонец-Света• 07 октября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Зверніться до лікаря , не можна просто так приймати ацетилсаліцилову кислоту, це небезпечно, тому в Європі цитрамон і не використовується
аромат Жука• 07 октября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Ні, це не той склад.
Про ибупрофен поняли те кто живет в Европе))))
Вот этот состав как цитрамон, не знаю, есть ли в странах кроме Германии. Можете в онлайн аптеках просто вводить действующие вещества в поиске и так находить
Нафаня Маня• 07 октября 2024
Открываете очень секретный сайт Google. Com. Там будет окошко для ввода. Пишете текст’аналог цитрамона в (ваша страна)’ и получаете ответ на ваш вопрос.
автор Дона Ко Ко • 07 октября 2024
Ответ дляНафаня Маня
Типу і помогла, але заодно і принизила. Прям як уміють наші радушні україночки.
Послушная• 07 октября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Чому не купили в Україні?
автор Дона Ко Ко • 07 октября 2024
Ответ дляПослушная
Чому не купили в Україні?
Купила, але вже закінчується
Нафаня Маня• 07 октября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Не унижение, а обучение. Ведь быстрее найти самостоятельно, чем вычитывать шуточки про ибупрофен вместо адекватного ответа.
Поміркована думка• 07 октября 2024
В польше это этопирына. Возможно ацетаминофен , сравните состав его с цитрамоном.
ША! я прийшла!• 07 октября 2024
В Германии
Thomapyrin CLASSIC Schmerztabletten
аглая-аглая• 07 октября 2024
Оцей трохи сильніший, беріть інтенсів, добре допомагає.
автор Дона Ко Ко • 07 октября 2024
Ответ дляНафаня Маня
А вас хтось просив навчити?
Нафаня Маня• 08 октября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
А вас хтось просив навчити?
Ну тогда сидите с ибупрофеном на пособии)
автор Дона Ко Ко • 08 октября 2024
Ответ дляНафаня Маня
Ну от знов, вас хтось просив вказувати, що кому робити? Дуже подобається вислів про таких ’в кожній бочці затичка’))