Міряю від одиниці• Изменено 08 октября 2024
Сша з ураганами, штормами чи Європа- що б ви вибрали?
Читаю новини
Знову в деяких штатах урагани
Не розумію чому їм так нещаститт? Це через океан?
Знову в деяких штатах урагани
Міряю від одиниці
• 08 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
А почему только критерий штормов и ураганов?
Бо це страшно
Будуєш хату - бац ураган зносить все(
Лорка-хлорка• 08 октября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Бо це страшно
Будуєш хату - бац ураган зносить все(
Там такие хаты, что после урагана новую ставят за два дня, если ее сдуло. Много городов вы знаете в штатах, где жилую застройку сдуло ураганом?
Несемо світло разом• 08 октября 2024
В Європі повіні, в Україні найкраще ніяких природніх катаклізмів)
Міряю від одиниці
• 08 октября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Тому і живу тут..
Міряю від одиниці
• 08 октября 2024
Ответ дляSo_so
Я бы выбрала Прагу, тихий двор, недалеко метро, парк с павлинами, её потрясающая архитектура.
Там немає такої спеки як в іспанії?
Лорка-хлорка• 08 октября 2024
Ответ дляРадостина
США бы выбрала)
Я бы наверное тоже) огромная страна- хочешь океан и жаркое побережье, хочешь горы, хочешь леса и озера, бескрайние прерии)
Радостина• 08 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Да, пригород Денвера бы выбрала)
Глаза_в_3_карата• 08 октября 2024
Ответ дляРадостина
Да, пригород Денвера бы выбрала)
Только хотела написать. Боулдер)
Радостина• 08 октября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Только хотела написать. Боулдер)
Дааа, в Боулдере красота
конечно, там свои приколы, особенно эти пожары. Но везде есть свои недостатки)
Глаза_в_3_карата• 08 октября 2024
Ответ дляРадостина
Дааа, в Боулдере красота
Там горы, Американская Швейцария
Зайканалужайке• 08 октября 2024
Я бы выбрала Украину, город Днепр.
Правда я больше не была не где 😀
Пліткарка• 08 октября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
В смысле вы не знаете про наводнения в Украине?
Дівчина Бобула• 08 октября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Бо це страшно
Будуєш хату - бац ураган зносить все(
далеко не всюди в США урагани.
Пліткарка• 08 октября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
далеко не всюди в США урагани.
Однозначно. Сша огромная страна там климат на любой вкус
Пліткарка• 08 октября 2024
Ответ дляРадостина
Да, пригород Денвера бы выбрала)
А я сан Диего. Когда то выиграли Грин карт и уже я мыслями жила в сан Диего
Свисток ля-минор• 08 октября 2024
Всюди свої особливості.
В США на східному узбережжі - урагани, на західному - сезонні лісові пожежі та величезних тектонічний розлом, що спричиняє регулярні землетруси.
Але ж це не тільки в США. В Японії через тектонічні зсуви 4 плит, на яких, власне, і розташовано острів, відбуваються багаточисельні і дуже сильні землетруси, в Азії через це бувають цунамі. В Австралії так само, ще й регулярні засухи. В Н.Зеландії вулкани, в Південній Америці і вулкани, і сезони дощів, і урагани... нема місць, де не було б якихось масштабних природних явищ.
До речі, урагани в США в більшості не вище 3 категорії, 4, а тим більш 5, бувають не частіше, ніж раз на декілька років, і вони ж не завжди в одній і тій саме місцевості.
Наприклад, Катріна, яка на початку 2000-х зруйнувала Н.Орлеан, не принесла великої розрухи в інших місцях, а та сама Хелена, що деями накоїла біди в Каролінах (не всюди, в окремих місцях), фактично не зачепила ні Майамі, ні Н.Орлеан, ні деінде.
Тож не все так драматично.
Парасюха• 08 октября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Ну да, в Украине война, тревоги, сирены, ракеты, от которых гибнут люди, отключения света и отопления, мужчин насильно мобилизуют и посылают на смерть. Жизнь прекрасна. Куда там той Еврлопе и США
Радостина• 08 октября 2024
Ответ дляПліткарка
Из-за ковида не получилось переехать?
Свисток ля-минор• 08 октября 2024
Я б чисто теоретично не проти була б жити десь в Уіннетці біля Чікаго, гарно і клімат схожий на Україну. А Мічіган майже як Чорне море)) ще в Міннесоті, але там зимою холодно, або Сієтл, хоча клімат холоднуватий для мене.
Узбережжя ні, північ ні, південь теж, НЙ живе в дикому темпі, то ні.
Але все таки Уіннетка))
Пліткарка• 08 октября 2024
Ответ дляРадостина
Из-за ковида не получилось переехать?
Да. Закрыли посольства, отменили интервью, хотя у нас уже медкомиссия была пройдена и дата назначена.