КинДза• 09 октября 2024
Оплата за операцию
Девочки, подскажите пожалуйста. По скорой приехала в государственную больницу, удалили аппендицит. Спрашивала за цену у врача, он ничего не сказал. В палате говорят, что наверное бесплатно(покрывает держава),но от себя можно дать при выписке сколько не жалко.
Как это сейчас происходит? На операции впервые..
Иванка Бур• 09 октября 2024
Ответ дляКинДза
А скільки приблизно? Це дають якийсь розрахунок , що треба оплатити ?
Серьезно?
Автор, вы где жили это все время?
Или в больницах,мна счамтье не бывали ?
Какой розоахунок?
Может быть а ля благодийний внесок это раз, ну а потом врачам за операцию, анестезиологу... В кассу официально в гос, ну это прям редкость..
Автор, вы где жили это все время?
Или в больницах,мна счамтье не бывали ?
Какой розоахунок?
ЖаннаНеАгузарова• 09 октября 2024
Ответ дляКинДза
Та, який рахунок....
Пишете на коліні, від руки, суму прописом, яку назвав лікар і зазначаєте, що це благодійний внесок. Теж саме і за палату. А потім ще на руки треба ’подякувати’ в у. о.
Якщо вам кажуть, що нічого, то нічого.
годовасик• 09 октября 2024
Ответ дляБалаболка
Тобто якщо платять копійки, то можна роботу робити аби як, або ще й трошечки шкодить? Чомусь якщо пишеш, що маленька зарплатня, тут завжди пишуть сама винна, знала на що йшла. Чому ж з лікарями так не працює? Вони ж теж знали на що йшли.
Ні в якому разі не вважаю, що така зарплатня у лікарів то нормально, але ж і у інших професій, особливо у бюджетній сфері, зарплатня мізерна не зважаючи на вищу освіту і кваліфікацію.
Знали на что шли?
Не смешите
Реформе несколько лет, и как всегда все через жопу у нас. Выиграли только семейные и педиатры, могу ошибаться, при этом лепят себе пациентов которых и в глаза не видели, для количества.
Не смешите
Балаболка• 09 октября 2024
Ответ длягодовасик
Знали на что шли?
Не смешите
А до реформи зарплати в лікарів хіба були вищі?
годовасик• 09 октября 2024
Ответ дляБалаболка
До реформы никто не кричал массово с порога что вы мне обязаны…
годовасик• 09 октября 2024
Сейчас конечно катастрофа - полного финансирования больниц нет, зп нормальных ни у врачей ни у людей - тоже нет. К чему это все приведет - одному богу известно.
Сердючка• 09 октября 2024
Ответ длягодовасик
оно то все так девочки - но ни один уважающий себя хирург за 10 тыс на работу ходить не будет
Но он 10 и не получает ,а больше.
А вы что предлагаете доплачивать ему
годовасик• 09 октября 2024
Ответ дляСердючка
Но он 10 и не получает ,а больше.
А вы что предлагаете доплачивать ему
Я просто поговорить….
На руки не больше. В карман понятно что больше.
Байрактарна• 09 октября 2024
Ответ дляБалаболка
А відповідальність? Ви враховуєте яка відповідальність наприклад у робітника податкової або пенсійного фонду? Неправильно зробила розрахунок - всі живі та здорові, догану ніхто не напише, на курси підвищення кваліфікації за свій рахунок не відправить. Я лікар, пішла зі сфери саме через мізерну зарплату. Що цікаво, то першими пішли з медицини саме ті мої однокурсники, які гарно вчилися. Залишились середнячки та ті, хто на трійки навчався. От і думайте до кого вам звертатися, хто йде в медицину. Дехто з гарних через 5-7 років пішли працювати в приватні. Не кажу, що в державних немає кваліфікованих спеціалістів, але з кожним роком їх все менше і менше. Держава їх змушує йти в приватну медицину, бо там зарплата дозволяє жити. Розраховувати на досвід лікарів 60+ не приходиться, там свої нюанси. Я свого сина відмовила в медичний йти, він пішов в ІТ. Там хоч повага від клієнтів є і зарплата не залежить від держави та від того, що на форумі кажуть.
Почайте, зараз йде реформа, скоро і пацієнтам нецікаво буде звертатися до державних установ. Хіба що до сімейного за лікарняним та на облік по вагітності та пологам
Весёлая морковка• 09 октября 2024
Ответ дляКинДза
Я теж так думаю, про зп лікарів. А хірургів тим паче шкода, таку величезну роботу роблять і за копійки.
Мені не шкода від себе заплатити , але я навіть не знаю кому. Того хірурга, що оперував я не бачила більше. Якщо при виписці заплачу глав лікарю, який робить обхід, та чи передасть він щось хірургу? Я думаю ні, покладе собі в карман, та й і все.
вам больше нечего делать?мой пример - делали операцию по косоглазию в гос.больнице, областной, врач сразу цену сказал - один глаз 10000 грн. ему лично. + 2000 наркоз, палата двухместная 150 грн. в сутки, стирка белья 50 грн комплект, фонд отделения 300 грн. Это не считая капли в глаз на 1300, питание в буфете, потому что в столовой кормят только ребенка и то, так себе. Если можно было бы бесплатно и никто ничего не требовал, я бы не отказалась.
Добрая свекровь• 09 октября 2024
Вы попали по скорой с ургентной операцией. О какой оплате может идти речь? Если бы он что-то хотел от Вас, бегал бы к Вам в палату постоянно.
Апофиозная• 09 октября 2024
Ответ дляБайрактарна
Паскуда наша держава, яка паскудно відноситься до лікарів. Три години простій в операційній по лікоть в крові і в кінці місяця 15 тис на карту. І ні в чом собі не відмовляй
Любі пацієнти, будьте готові, що лікар до вас буде відноситися як касир АТБ, оплата праці однакова тож і рівень кваліфікації напевно можна очікувати однаковий
П. С. Нічого проти касирів не маю, роботу їх поважаю. Просто приклад, щоб було зрозуміло кому за що як платять
Частково погоджусь.
Коли прибиральницею можна знайти роботу з 10-15 тисяч, і хірург отримує так само, то це ганьба. Бо він підлогу помиє, а прибиральниця операцію не зробить. Не знецінення суду працю. Але є кваліфікація.
Не погоджусь, що відношення до пацієнта має бути погане, бо ’держава’ не платить хірургу.
І не держава у нас погана, а ті, хто її очолюють. Шмигалю давно пора геть.
Укр_жіночка• 09 октября 2024
Ответ дляДайте подумать
Папе в начале войны поставили бесплатно 3 стента.Я хотела отблагодарить,но врач даже не вышел,сказал:все вопросы в телефонном режиме.А вы как хотите,можете купить презент какой-то,если очень хочется.
є програма, по якій це задоволення безкоштовне
Байрактарна• 09 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Частково погоджусь.
Державу обирає та підтримує народ, тобто ті самі пацієнти. Якщо народ не вимагатиме гідного рівня життя, гідної оплати праці, то буде отримувати від лікарів відповідний рівень надання послуг. Або взагалі не буде отримувати. Повірте, за державні кошти залишаться переважно сімейні лікарі, невеличка кількість вузьких спеціалістів та профільних стаціонарів. Все. Переважна більшість медицини перейде в приватний сектор, тобто за гроші пацієнта.
Я такая - жду трамвая• 09 октября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В лікарнях, якщо планово, давно ’такса’.
Ви з якого століття пишите?
и мне делали , и родителям Киев-ничего не платилии.
Плановые операции 2023
Ane4ka-9cee• 09 октября 2024
Розкажу як чоловік робив операцію по видаленню пахових гриж: до і після операції одразу прискакав анестезіолог і сказав, що його послуги коштують 3000 грн, чоловік оплатив. А от хірургу вже від себе після операції дав 3000. Лікар дійсно класний, йому не жалко дати.
ЛюблюДевчонок• 09 октября 2024
Ответ длягодовасик
Зп не 10 тыс,к сведению. Гораздо больше.
годовасик• 09 октября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
если бы я не видела на собственные глаза может так бы думала....
но видела
ЛюблюДевчонок• 09 октября 2024
Ответ дляСердючка
Но он 10 и не получает ,а больше.
А вы что предлагаете доплачивать ему
Не менее 30 тыс грн.
Апофиозная• 09 октября 2024
Ответ дляБайрактарна
Ви трохи плутаєте державу та владу. Держава Україна- це не влада.
Владу ви обираєте, а держава у вас одна. Якщо звичайно не переїхали і не обрали іншу країну для життя.
Апофиозная• 09 октября 2024
Подивіться інтерв´ю з Тодуровим. Здається брав Гордон інтерв´ю під час операції. То хірурги- асистенти Тодурова отримують копійки, якщо враховувати рівень кваліфікації та складність операцій на відкритому серці.
Гарантую неперелевки• 09 октября 2024
Ответ длягодовасик
ноготки-реснички - 20-50 тыс
хирург - 10 на руки
и то что все покрывается государством - тоже не правда... примерно как и прожиточный минимум у нас 2 тыс... проживешь на него? примерно так и с операциями
хирург - 10 на руки
У хирурга давно и далеко не 10, не сочиняйте
годовасик• 09 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Я указала конкретно оклад врача в институте рака, Киев.
Вы укажите свои данные - где и сколько.
Гарантую неперелевки• 09 октября 2024
Ответ длягодовасик
видела выписку с зп институт рака Киев...
оф до 10 на руки... сняли за науку..
такое
не призываю никого платить, но и обьективно зп у них не фонтан...
за вырубку леса по 500 тыс премии.. за спасение жизни - и на хлеб не хватит... дебильная система конечно
оф до 10 на руки... сняли за науку..
такое
Не сочиняйте, уже третий год у медсестрьі минимум 10 ставка, если учреждение от МОЗа
Гарантую неперелевки• 09 октября 2024
Ответ дляБайрактарна
В лікарнях такі зарплати. В профільних інститутах може трохи вище, в приватних клініках набагато вищі. А в простих державних 15-17 тис. Там же медичний директор регулює, тому верхівка має до 30-40 тис, а рядовий хірург мінімум з обовʼязкового
ВСІ хірурги паралельно працюють в приватних клініках, з того і живуть. В держ мають менше ставки,щоб йшов стаж і мати категорію. Не переживайте так за них
годовасик• 09 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
супер - да, так и есть..
как и у врача
а вы знаете что за эти 10 никто не хочет идти - потому что в частной та же медсестра получит 20-30...
как и у врача
Гарантую неперелевки• 09 октября 2024
Ответ длягодовасик
супер - да, так и есть..
как и у врача
Нет,не знаю. Работаю в поликлинике, все вакансии занятьі. На 1,5 ставки 15-17 чистьіми для человека без в/о считаю вполне норм на фоне других зп бюджетників. Частньіх на всех не хватит и не всех туда возьмут , Особенно в 40+
КинДза
• 09 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Мне не привычно, что может быть бесплатно…Ведь знаю, что при попадании в больницу, обычно хоть фонд небольшой просят.Да и при выписке потом часто ходят, ждут что хоть 500 гривен дашь в карман. Денег лишних нет , но от себя бы хирургу хоть 1000 грн дала бы. А потом думаю, их два было. Вроде одного поблагодарить, а другого нет, некрасиво. А как второго найти. В общем, наверное зря я вообще заморачиваюсь. Если надо, скажут наверное сами
годовасик• 09 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
какой в вашей поликлинике оклад у оперирующего хирурга?
Гарантую неперелевки• 09 октября 2024
Ответ длягодовасик
У нас нет таких